خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب اولین مدال برنز از رقابتهای استعداد یابی برتر کشور

رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب اولین مدال برنز از رقابتهای استعداد یابی برتر کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کسب اولین مدال برنز از رقابتهای استعداد یابی برتر کشور

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کاظمی رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد از کسب مدال برنز وزنه برداری نوجوانان استان در المپیاد استعداد یابی برتر کشور خبر داد.
محمد رحیم کاظمی ،رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش ورزش استان گفت :تیم وزنه برداری استان در روز دوم رقابتهای وزنه برداری المپیاد برتر کشور به یک مدال با ارزش برنز دست یافت.
کاظمی ،رئیس هیات وزنه برداری استان افزود:رقابتهای وزنه برداری استعداد یابی برتر کشور از 1لغایت 4شهریورماه با حضور 31 استان کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد در حال برگزاریست .
رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد از کسب مدال برنز توسط یکی از وزنه برداری نوجوان استان در این رقابتها خبر و اظهار داشت :ایلیا صالحی وزنه برداری نوجوانان استان موفق شد با غلبه بر وزنه 89 کیلو گرم در یک ضرب و 107 کیلو گرم در دو ضرب ،در مجموع به مقام سوم و مدال برنز این دسته رسید.
برای سایر وزنه برداران استان در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو