خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در میان استقبال جامعه ورزش ،تیم هاکی بانوان استان وارد یاسوج شد

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در میان استقبال جامعه ورزش ،تیم هاکی بانوان استان وارد یاسوج شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :تیم هاکی دختران استان پس از کسب مقام سوم المپیاد استعداد یابی برتر کشور با استقبال جامعه ورزش وارد یاسوج شد.

آئین استقبال از تیم هاکی دختران استان که به مقام سوم المپیاد استعداد یابی برتر کشور دست یافت برگزار شد .

در این مراسم که با حضور معاونین ،کارکنان  و ورزشکاران هیات هاکی استان در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد با اهد ا گل و شیرینی از تیم هاکی دختران استان استقبال شد.

شهلا گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی استان که بعنوان ناظر داوری در این رقابتها حضور داشت ،از حمایت ها و پیگیریهای مدیر کل ،معاونین و کارشناسان ورزش تقدیر و از انتخاب بازیکنان تیم هاکی دختران استان به اردوی تیم ملی خبر داد.

گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل ضمن ابراز خرسندی از کسب این مقام ارزشمند توسط دختران تیم هاکی بانوان از تلاش رئیس و اعضای هیات و کادر تیم دختران در این رقابتها تقدیر و اظهار امیدواری کرد روزهای درخشان در انتظار ورزش هاکی کهگیلویه وبویراحمد است .

معاون توسعه ورزش اداره کل ،کسب این مقام را مدیون تلاش هیات و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ذکر و اظهار داشت : با ظرفیت و پتانسیل خوب بانوان در این ر شته امیدوارم بتوانیم این رشته را  به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.

رقابتهای استعداد  یابی برتر رشته هاکی دختران کشور از 31مرداد ماه لغایت 6شهریورماه با حضور 17 تیم از سراسر کشور برگزار و تیم هاکی دختران کهگیلویه وبویراحمد در دید ار رده بندی با غلبه بر تیم فارس به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافت. در این رقابتها تیم های اراک و خراسان جنوبی اول و دوم شدند.

اعضای تیم هاکی دختران استان در این رقابتها :زهرا فلاحی نیا ،سانیا فلاحی نیا ،سنا قرقانی ،ثمین قرقانی ،دنیا قرقانی ،عسل رضایی ،مهسا یگانه ،معصومه عباسی پور ،رضوان بهگام ،زینب یوسفی

سهیلا قرقانی بعنوان سرمربی ،اسماء براتی بعنوان مربی و سحر فلاحی نیا بعنوان سرپرست تیم را همراهی کردند.

 

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 08:53 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو