خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی جلسه شورای معاونین برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی جلسه شورای معاونین برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی جلسه شورای معاونین برگزار شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان به ریاست علوی مدیر کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان به ریاست علوی مدیر کل خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :با حضور علوی مدیر کل ،معاونین اداره کل و مسئولین ستادی ،نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان برگزارشد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود:در این نشست که در محل دفتر مدیر کل برگزار شد ،در خصوص مسایل اداری ،عمرانی و ورزشی تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
مسئول روابط عمومی واطلاع رسانی و سخنگوی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد به موارد مهم این نشست اشاره و،برگزاری آئین تجلیل از پیمانکاران ،افتتاح چند پروژه ورزشی در دهه فجر امسال با حضور معاونین وزیر ورزش و جوانان ،پیگیری بیمه تکمیلی کارکنان ،برگزاری نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان و شهرستان بویراحمد و رعایت شئونات و آداب اجتماعی توسط همکاران را از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه ،بر انجام امور محوله توسط معاونین و مسئولین ستادی تاکید و خواستار تسریع در پاسخگویی به نامه های اداری شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از تلاش و پیگیریهای معاونین و مسئولین ستادی در سفر وزیر ورزش و جوانان کشور و معاونین به استان از افتتاح و کلنگ زنی چند طرح ورزشی در دهه فجر امسال با حضور معاونین وزیر ورزش و جوانان به استان خبر و خواستار برگزاری مناقصه پروژه های عمرانی و ورزشی شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر مستند سازی سامانه مبین در اداره کل تاکید وخواستار سامان دهی و نظم بخشی در ورود و خروج کارکنان شد.

برگزاری نشست اداری با حضور مسئولین ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین ستادی ،برگزاری مزایده خودروهای فرسوده اداره کل ،پیگیری مشکلات استخر شنای گچساران و گاز پیست اسکی کاکان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو