خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد با بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور

دیدار مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد با بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد با بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور

محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه دامیده کارشناس ورزش بانوان با ملی پوش وزنه بردارکهگیلویه بویراحمد در اردوی تیم ملی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه دامیده کارشناس ورزش بانوان با ملی پوش وزنه بردارکهگیلویه بویراحمد در اردوی تیم ملی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که در محل اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور در محل فدراسیون برگزار شد ،خدیجه محرابی مسئول ورزش بانوان اداره کل و سارا دامیده کارشناس ورزش بانوان با حضور در محل اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور با پریسا جهانفکریان بانوی ملی پوش وزنه برداری استان وکشوردیدار و گفتگوکردند.
در این بازدید که با حضور ویسی مسئول بانوان فدراسیون وزنه برداری و سرپرست اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور برگزار شد در خصوص آخرین وضعیت این ملی پوش وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمدی گفتگو و تبادل نظر شد.
ویسی سرپرست اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور، ضمن تشکر از حضور مسئولین ورزش بانوان کهگیلویه بویراحمد گفت :در طول برپایی این اردو ،تنها مسئولین ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد در محل این اردو حضور یافته و با ملی پوش خود دیدار کردند.
پریسا جهانفکریان بانوی ملی پوش وزنه برداری کشور که خود را برای رقابتهای آسیایی قطر آماده می کند ضمن تشکر از حضور محرابی و دامیده کارشناسان ورزش بانوان استان ،قول مساعد داد در رقابتهای پیش رو برای کشور و استان سهمیه المپیک 2020 را کسب کند.
جهانفکریان ملی پوش وزنه برداری بانوان کشور خواستار حمایت مادی ومعنوی مسئولین ورزش استان شد و گفت :تمام تلاشم کسب سهمیه المپیک و افتخار آفرینی برای ورزش کهگیلویه بویراحمد و کشورم ایران است .
خدیجه محرابی ،کارشناس مسئول ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد از تلاش این ملی پوش و حمایت های فدراسیون در ارتقای این رشته در استان تقدیر و اظهار داشت :تمام تلاش و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان از این ملی پوش در راه کسب سهمیه المپیک 2020 و افتخار آفرینی برای کشور و استان است.
پریسا جهانفکریان عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور خود را برای رقابتهای قهرمانی وزنه برداری بانوان آسیا که 29 آذرماه در کشور قطر برگزار میشود آماده می کند .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو