خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی از پیمانکاران برتر دستگاه ورزش و جوانان استان تقدیر و تجلیل شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی از پیمانکاران برتر دستگاه ورزش و جوانان استان تقدیر و تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در آئینی از پیمانکاران برتر دستگاه ورزش و جوانان استان تقدیر و تجلیل شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونت توسعه منابع و پشتیبانی و ناظرین دفتر فنی و مهندسی از پیمانکاران برتر دستگاه ورزش و جوانان استان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونت توسعه منابع و پشتیبانی و ناظرین دفتر فنی و مهندسی از پیمانکاران برتر دستگاه ورزش و جوانان استان تقدیر و تجلیل شد.
در این آئین که در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان و به پاس تلاش شبانه روزی پیمانکاران برگزار شد ،از شش نفر از پیمانکاران دستگاه ورزش و جوانان که در جهت توسعه و ارتقای زیرساخت های عمرانی در افتتاح پروژه های ورزشی سفر وزیر ورزش و جوانان به استان همکاری داشتند تقدیر و تجلیل شد.
مسیح دلباز جو ،سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در این مراسم از حمایت ها و تلاشها و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان در توسعه زیر ساخت های عمرانی در استان تقدیر و گفت :افتتاح و بهره برداری از اماکن ورزشی گامی در جهت توسعه و رشد ورزش استان خواهد شد .
دلباز جو ،سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی از عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران اداره کل خبر و توسعه زیر ساخت های عمرانی و ساخت اماکن ورزشی را مدیون تلاش پیمانکاران دانست و از تلاش مجموعه کارکنان و ناظرین دفتر فنی و مهندسی اداره کل در افتتاح و بهره برداری اماکن ورزشی در سفر مقام عالی وزارت به استان تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، ضمن تشکر از تلاش پیمانکاران در تکمیل و افتتاح پروژه های سفر سطانی فر به استان ، از تیم منسجم دفتر فنی و مهندسی اداره کل و تلاش شبانه روزی در افتتاح پروژه های سفر وزیر ورزش و جوانان تقدیر کرد.
علوی ،از افتتاح پروژه های ورزشی در سه سال گذشته در استان خبر و ایجاد زیر ساخت های عمرانی در ورزش را گامی در جهت رشد و ارتقای ورزش استان و ورزشکاران دانست و گفت :احداث و ساخت مکانهای ورزشی عامل ایجاد سلامتی ،شادابی ،نشاط و شور احاد جامعه خواهد شد و این مهم را مدیون تلاش شما عزیزان می دانم .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، ساخت مکانها و اماکن ورزشی را عامل رشد و ارتقای سرانه فضای ورزشی دانست و مکانهای افتتاح شده در سفر وزیر ورزش و جوانان را از زبان مقام عالی وزارت و معاونین خوب ارزیابی کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از افتتاح و بهره برداری پروژه های ورزشی در دهه مبارک فجر امسال با حضور معاونین وزارت و مسئولین استانی خبر و از تلاش پیمانکاران در ارتقای ورزش استان تقدیر کرد .
در این آئین با اهدا لوح سپاس و هدایایی از مدیران شرکت های کیهان برج شفق ،بشار سازه یاسوج ،صادق سازه مارون ،افق بنای دنا ،کسری رهساز هادی و مهندسین پل ساز سوق در ساخت اماکن و پروژه های ورزشی سفر وزیر ورزش و جوانان به استان تقدیر و تجلیل شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو