خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه به ظرفیت و استعداد های جوانان و نخبگان ورزشی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه به ظرفیت و استعداد های جوانان و نخبگان ورزشی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
توجه به ظرفیت و استعداد های جوانان و نخبگان ورزشی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان است

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد توجه به ظرفیت و استعداد های جوانان و نخبگان ورزشی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان ذکر کرد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت : توجه به ظرفیت و استعداد های جوانان و نخبگان ورزشی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان است.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به الزمات ملی گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری عنوان شده است، افزود: یکی از آنها استفاده از نیروی جوانان و به کارگیری قدرت دانش کشور برای پیشرفت‌های اقتصادی، سیاسی و .... و کاهش آثار تحریم‌های ناعادلانه بر علیه کشور است .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند موجب تضمین بقای انقلاب اسلامی شود، مشارکت قشر جوان در مدیریت آن و به کارگیری نیروهای جوان در پست های مهم کشور است، گفت: تصویب قانونی در مجلس شورای اسلامی برای بکارگیری جوانان در پست‌های کلیدی کشور و بر اساس شایسته سالاری، امروز امری مهم و لازم‌الاجرا است .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ضعف‌ها و کاستیها، خسارت‌ها و عقب ماندگی‌هایی که موجب ایجاد مشکلات در وضع امروز کشورمان شده را نمی‌توان کتمان کرد، گفت: استفاده از خلاقیت، انرژی، تخصص و تعهد نسل جوان می‌تواند نسخه درمانی این مشکلات باشد .
علوی از محاصره تبلیغاتی دشمنان انقلاب به عنوان یکی از حربه‌های گسستن پیوند نسل چهارم و پنجم انقلاب با آن یاد کرد و افزود: هدف از این محاصره و پروپاگاندای تبلیغاتی نا امید ساخت نسل جوان انقلاب از ماندگاری آن است .
وی با تاکید به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مباحث مرتبط با نسل جوان به برگزاری منظم و بدون وقفه ستاد ساماندهی امورجوانان درمرکز استان اشاره و خاطرنشان کرد: لازم است فرمانداران سایر شهرستان‌ها نیز به برگزاری این جلسات اهتمام ویژه ورزند .
مدیرکل ورز ش و جوانان استان ورود جوانان از حاشیه به متن را یکی از ثمرات این جلسات عنوان کرد و افزود: پیش از این نیز بارها گفته‌ایم که هرکجا به جوانان اعتماد کردیم زیان ندیده‌ایم .
سید محمد تقی علوی با بیان اینکه محور بیانیه مقام معظم رهبری جوانان هستند بر لزوم فراهم آوردن شرایطی برای شنیدن حرف‌های این نسل تاکید کرد و گفت: باید جلسه‌های تحلیل گفتمان در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی فرهنگی تشکیل شود تا ضمن شنیدن حرف‌های این نسل بتوان و با ارائه راهکارهای مناسب ایده و فکرهای آنها را عملیاتی کرد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو