خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تجلیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دو مدال آور آسیایی

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تجلیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دو مدال آور آسیایی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تجلیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دو مدال آور آسیایی

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،استاندارکهگیلویه و بویراحمد با دعوت از ۲ ورزش کار هم استانی عضو تیم ملی که در رشته رزمی موی تای در مسابقات آسیایی در ابوظبی مدال‌های طلا و نقره کسب کردند، در دفتر خود تجلیل کرد.
در آئینی و با حضور کلانتری استاندار،صفایی نیا معاونت توسعه منابع و پشتیبانی استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،تقوی مدیر روابط عمومی استانداری ،حسینی رئیس هیات رزمی استان و برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه بویراحمد از نادیا اعتماد مقدم دارنده مدال طلای آسیا و فاطمه اخلاق زاده عضو تیم ملی موتای بانوان کشور در رقابت های قهرمانی آسیا تقدیر و تجلیل شد.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به شما، خانواده های محترم و مربیان شما افتخار می کنم واحترام می گذارم و تشکر می کنم که نشان دادید می توان با کمترین امکانات اما با سختی مبارزه کرد و جهانی شد.
کلانتری استاندار افزود: این رتبه ها افتخاری ارزشمند، بزرگ و تاریخی برای جامعه ورزشی استان بخصوص رشته های انفرادی از جمله برای بانوان استان است.
استاندار ، ابراز داشت: کسب این رتبه ها و خروجی ارزشمند نتیجه تلاش ها و زحمات مسئولان ورزشی، هیات ها و جامعه ورزشی استان بوده که با کار کارشناسی، تلاش و با فراهم کردن فضا، امکانات و تجهیزات و از سویی همت بالای مربیان و خود ورزشکاران حاصل شده است.
کلانتری با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان با نگاه عدالت ورزشی به جایگاه ورزش کشور،تلاش می کند شرایط برابری برای استان های کمتر برخوردار فراهم سازد، افزود: می طلبد در چنین شرایطی و با وجود ظرفیت بالای استان در رشته های انفرادی و رزمی با همت و تلاش بیشتری جایگاه ورزش استان را ارتقا بخشید و درخشان و برجسته ساخت.
وی جامعه پر تحرک و پویا را جامعه ورزشی و ولنگاری را ضد ارزش دانست و گفت: ورزش عامل نشاط و شادابی، تندرستی، اعتماد به نفس و دوری از خطاها در جامعه می شود و یک ارزش است و لذا شما علاوه بر کار ورزشی یک کار فرهنگی ارزشمندی نیز انجام داده اید.
استاندار تاکید کرد: برای تامین امکانات باید خودمان کمک کنیم و از مرکز کشور نیز کمک بگیریم و به دنبال اسپانسر و حامی نیز باشیم تا جامعه ورزشی بدون دغدغه هزینه و تجهیزات در پی کسب رتبه ها و جایگاه های بیشتر و بالاتری باشند.
حسین کلانتری یادآور شد: جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد در شرایط سخت خودشان را نشان داده اند و تلاش می کنند با همت بیشتر نتیجه های بهتر و پیروزی های بیشتری را کسب نمایند که جای تقدیر دارد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو