خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در آئین بزرگداشت سردار سلیمانی

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در آئین بزرگداشت سردار سلیمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در آئین بزرگداشت سردار سلیمانی

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان استان در آئین بزرگداشت سردار دلها ،سپهبد شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان استان در آئین بزرگداشت سردار دلها ،سپهبد شهید قاسم سلیمانی خبر داد.
آرمـــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود:
امروز جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بار دیگر با حضور حماسی و آمیخته با بصیرت خود در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره سردار دلها ، "شهید حاج قاسم سلیمانی" شکوه وحدت و همبستگی حضور ملی، عزت و عظمت و اقتدار» خویش را به‌نمایش گذارده و با آرمان‌های بلند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی «ره» و شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ادامه داد:
در این مراسم که صبح امروز دوشنبه 16دیماه و با حضور احاد مردم ولایت مدار شهر یاسوج در مصلی این شهر برگزار شد ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارکنان اداره کل ،روساء و نایب رئیسان هیات های استانی ،قهرمانان ،پیشکسوتان ،مربیان ، ورزشکاران و سازمان های مردم نهاد استان یکبار دیگر با آرمان های امام و رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: آنچه اتفاق افتاد این بود که دشمن فکر می‌کرد با شهادت حاج قاسم سلیمانی غائله به پایان می‌رسد اما غافل از اینکه تازه شروع شده است. این اتفاق باعث انسجام بیشتر و گسترش شعله‌های انقلاب می‌شود و امید ایجاد می‌کند. دنیای اسلام دارای وحدت درونی است. هر شهیدی بعد از انقلاب به شهادت رسید موج جدیدی را ایجاد کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو