خانه اخبار ایران اخبار ورزش راستگو نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: برگزاری کلاس ارتقای مربیگری دو به یک ملی بانوان در یاسوج

راستگو نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: برگزاری کلاس ارتقای مربیگری دو به یک ملی بانوان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 برگزاری کلاس ارتقای مربیگری دو به یک ملی بانوان در یاسوج

 

 

 

 

 

 

راستگو نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کلاس ارتقای مربیگری یک به ملی بانوان در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،راستگو نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کلاس ارتقای مربیگری یک به ملی بانوان در یاسوج خبر داد.
راضیه راستگو ،نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :کلاس ارتقای دو ملی به یک ملی بانوان در یاسوج برگزار شد .
راستگو ،نایب رئیس هیات والیبال استان افزود:این کلاس از 20 الی 25بهمن ماه و با حضور 25 نفر از بانوان از استانهای فارس ،تهران ،همدان ،چهارمحال و بختیاری ،اصفهان ،سمنان و کهگیلویه بویراحمد برگزار شد .
نایب رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور شهین دنیاری از خوزستان و آرا از اصهفان بعنوان مدرسین این کلاس خبر و بیان داشت :در این کلاس شرکت کنندگان زیر نظر مدرسین فدراسیون والیبال کشور ،اخرین تکنیک ها فردی و تیمی این رشته را فرا گرفتند.این کلاس بصورت تئوری در سالن اداره کل و بصورت عملی در سالن اداره برق استان برگزار و در پایان از شرکت کنندگان امتحانات مربوطه بعمل آمد.
راستگو ،نایب رئیس هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از فدراسیون ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه رشته والیبال بانوان از برگزاری کلاس ارتقای داوری 3 و 2 در اردیبهشت ماه سال 1399 خبر و از بانوان علاقمندان خواست جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر هیات های والیبال استان و شهرستان ها مراجعه کنند .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو