خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد  بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیام تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مقام مادر را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیام تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مقام مادر را تبریک گفت.
در پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد آمده است:
امروز، روزی است که با نام حضرت فاطمه زهرا (س) مزین شده است، بانویی که نه تنها برای زنان جهان، بلکه برای تمامی انسان های آزاده دنیا، الگویی نمونه، ویژه و پرافتخار به شمار می آید و تربیت یافته خانه وحی و سرچشمه فضایل اخلاقی و معنوی است.
بانوان ایرانی همواره با تاسی از جایگاه دخت نبی اکرم که خداوند همه فضیلت های خود را در وجود ایشان قرار داده است، نقش خود را به خوبی ایفا کرده و حضوری فعال و موثر در جامعه امروز ایرانی دارند و این الگوگیری باعث خنثی شدن هجمه های فرهنگی دشمن علیه بانوان ایرانی شده است.
میلاد با سعادت و پر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به تمامی مسلمانان جهان بویژه نایب رئیسان بانوان استان و شهرستانها و زنان و مادران استان کهگیلویه وبویراحمد و ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو