خانه اخبار ایران اخبار ورزش در روز نخست رقابت های هندبال نونهالان پسر کشور بدست آمد: پیروزی فراز بام خائیز دهدشت مقابل حریف خراسان رضوی

در روز نخست رقابت های هندبال نونهالان پسر کشور بدست آمد: پیروزی فراز بام خائیز دهدشت مقابل حریف خراسان رضوی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیروزی فراز بام خائیز دهدشت مقابل حریف خراسان رضوی

 

 

 

 

 

 

در روز نخست مرحله نهایی مسابقات هندبال نونهالان باشگاههای کشور سه بازی در دهد شت برگزار و تیم فراز بام خائیز دهدشت موفق به شکست حریف خود شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در روز نخست مرحله نهایی مسابقات هندبال نونهالان باشگاههای کشور سه بازی در دهد شت برگزار و تیم فراز بام خائیز دهدشت موفق به شکست حریف خود شد.
روز نخست رقابتهای هندبال نونهالان پسرباشگاههای کشور در دهدشت با برگزاری سه دیدار به پایان رسید.
در اولین بازی این مسابقات تیم نونهالان فراز بام خائیز دهدشت به مصاف تیم سیمان غرب آسیا تربیت جام خراسان رضوی رفت و در پایان با نتیجه 32 بر 20 موفق به شکست حریف خراسانی شد.
در دومین بازی نیز دو تیم قصر نشاط بهیهان و سبزوار با هم دیدار کردند که در پایان تیم بهبهان با نتیجه 28 بر 22 موفق به شکست تیم سبزوار شد.
در سومین دو تیم نقده ارومیه و فردوس با هم دیدار کردند که در پایان تیم نقده ارومیه با نتیجه 24 بر 20 تیم فردوس را شکست داد.
در روز دوم این این مسابقات تیم های فلاورجان با سبزوار ،سیمان غرب آسیا با فردوس و فراز بام خائیز دهدشت با نقده به مصاف هم میروند.
مرحله نهایی رقابتهای هندبال نونهالان پسران باشگاههای کشور روز های 26 بهمن ماه الی یکم اسفندماه در سالن باهنر شهر دهدشت در حال برگزاریست .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو