خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد: بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد: بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند

 

 

 

 

 

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزه بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزه بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند.
نادیا صداقت مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مقام مادر افزود: تغییر نگرش نسبت به زن پس از انقلاب اسلامی در ایران شکل گرفت.
صداقت ،مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ادامه داد:کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های پیشگام در انتصاب زنان به عنوان معاون استاندار بود.
صداقت افزود: فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان، براساس دستور استاندار، موظفند تا پایان اسفندماه نسبت به انتخاب یک معاون زن در بدنه سیستم اداری خود اقدام کنند.
وی تصریح کرد: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و باتوجه به وجود زنان توانمند در استان و براساس راهبرد دولت، زنان شایسته در کهگیلویه و بویراحمد صاحب پست‌های مدیریتی خواهند شد.
صداقت اظهار داشت : انقلاب اسلامی به عدالت جنسیتی توجه ویژه داشت و این موضوع اکنون یکی از راهبردهای اساسی دولت است.
وی بیان داشت: زنان اکنون نه به عنوان یک مادر و مربی بلکه به عنوان یک مدیر وظایف مادرانه خود را نیز انجام می‌دهند و این موضوع تنها یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو