خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رییس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور: متقاضیان ساخت باشگاه های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان حمایت می شوند

نایب رییس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور: متقاضیان ساخت باشگاه های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان حمایت می شوند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
متقاضیان ساخت باشگاه های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان حمایت می شوند

 

 

 

 

 

 

نایب رییس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور در مجمع انتخابات هیات استان کهیگلویه وبویراحمد گفت: متقاضیان ساخت و راه اندازی باشگاه های ورزشی ویژه جانبازان و معلولین در کشور و کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسئولین این فدراسیون حمایت می شوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نایب رییس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور در مجمع انتخابات هیات استان کهیگلویه وبویراحمد گفت: متقاضیان ساخت و راه اندازی باشگاه های ورزشی ویژه جانبازان و معلولین در کشور و کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسئولین این فدراسیون حمایت می شوند.
بهمن نیکخو ،نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور در نشست مجمع انتخابات هیأت جانبازان و معلولین کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: این باشگاه های ورزشی در صورت ساخت و راه اندازی می توانند در سه حوزه حرفه ای، قهرمانی و همگانی فعالیت داشته باشند.
نیکجو ،نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین افزود: دستورالعمل ساخت و راه اندازی این باشگاه های ورزشی در حال تهیه، تنظیم و تدوین در فدراسیون جانبازان و معلولین است.
نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: برخی از حمایت های مورد نظر برای متقاضیان ساخت و راه اندازی این باشگاه های ورزشی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد شامل اعطای تسهیلات بانکی بلاعوض و یا با نرخ سود پایین و تأمین زمین مورد نیاز است.
نیکخو عنوان کرد: رسالت فدراسیون جانبازان و معلولین و هیأت های استانی سنگین و اهمیت کار آنها نیز چشمگیر است.
وی ابراز داشت: دلیل اصلی این موضوع سروکار داشتن مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولین و هیأت های استانی با ورزشکاران دارای نیازها، مشکلات و ویژگی های خاص است.
نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: ورزشکاران جانباز و معلول کشور به حمایت، نگاه و توجه ویژه نیاز دارند.
نیکخو اظهار داشت: یکی از رویکردها و اهداف اصلی مسؤولان فدراسیون جانبازان و معلولین فراهم کردن فضا، بستر، زمینه و شرایط لازم برای فعالیت ورزشی افراد جانباز و معلول در کشور است و باید این امر مهم نیز جزو اولویت های کاری هیأت های استانی باشد.
وی افزود: چنین اقدامی سبب بروز، شناسایی و شکوفایی هر چه بهتر استعدادهای ورزشی افراد جانباز و معلول کشور شده و می توانند بیش از پیش در عرصه های ملی و بین المللی افتخارآفرینی کنند.
نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: ورزشکاران جانباز و معلول کشور علاوه بر آنکه روحیه خودباوری، اعتماد به نفس و امید به زندگی دارند درس مهم نهراسیدن از مشکلات و لزوم مقابله با آنها را نیز به دیگر قشرهای جامعه می آموزند.
نیکخو عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد در برخی شاخص های ورزش جانبازان و معلولان نیازمند توجه ویژه و تلاش بیشتر است.
وی ابراز داشت: رئیس جدید هیأت جانبازان و معلولین کهگیلویه و بویراحمد برای ارتقای روزافزون این شاخص ها هدف گذاری و برنامه ریزی کرده و راهکارهای لازم را ارائه دهد.

نیکخو گفت: مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولین آماده کمک و حمایت لازم از هیأت کهگیلویه و بویراحمد هستند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو