خانه اخبار ایران اخبار ورزش نفرات برتر رقابتهای تنیس روی میز دانشجویان دختر شهر یاسوج مشخص شدند

نفرات برتر رقابتهای تنیس روی میز دانشجویان دختر شهر یاسوج مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 نفرات برتر رقابتهای تنیس روی میز دانشجویان دختر شهر یاسوج مشخص شدند

 

 

 

 

 

 

در گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، رقابتهای تنیس روی میز دانشجویان دختر شهر یاسوج با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی هیات تنیس روی میز ،در گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) رقابتهای تنیس روی میز دانشجویان دختر شهر یاسوج با معرفی نفرات برتر در یاسوج به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات که با حضور دانشجویان دانشگاههای دولتی ،دانشکده فنی و حرفه ای شهر یاسوج با همکاری هیات تنیس روی میز استان و شهرستان بویراحمد در محل خانه تنیس روی میز استان برگزار شد،در تیمی این مسابقات ،تیم تنیس روی میز دانشکده فنی دختران به مقام اول دست یافت و دانشگاه دولتی یاسوج مقام دوم را کسب کرد.
در رقابت های انفرادی این مسابقات که با شرکت ده تنیس باز برگزار شد،زهرا ملک نسب به مقام قهرمانی رسید ،هانیه آذر پنداردوم شد و مرضیه رامیان و منصوره مرادی مشترکا به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافتند.
به نفرات برتر این مسابقات لوح قهرمانی وهدایایی اهدا شد.
این رقابتها در گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مقام مادربا همکاری هیات تنیس روی میز استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو