خانه اخبار ایران اخبار ورزش هیات نجات غریق استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: در آئینی از دو منجی برتر استان کهگیلویه بویراحمد تقدیر شد

هیات نجات غریق استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: در آئینی از دو منجی برتر استان کهگیلویه بویراحمد تقدیر شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در آئینی از دو منجی برتر استان کهگیلویه بویراحمد تقدیر شد

 

 

 

 

 

 

افتخاری رئیس هیات نجات غریق استان کهگیلویه بویراحمد از انتخاب دو منجی غریق استان در آئین تجلیل از برترینهای این رشته در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افتخاری رئیس هیات نجات غریق استان کهگیلویه بویراحمد از انتخاب دو منجی غریق استان در آئین تجلیل از برترینهای این رشته در تهران خبر داد.
حسین افتخاری ،رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :در آئینی در تهران از دو منجی غریق بانوان و آقایان استان با اهدا لوج سپاس و هدایای نقدی تجلیل شد.
افتخاری ،رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان ادامه داد:آئین تجلیل از برترین های نجات غریق کشور با حضور مسئولین فدراسیون روز شنبه 26 بهمن ماه در محل سالن فرهنگی ورزشی اریکه ایرانیان تهران برگزار و با اهدا لوح سپاس از طرف رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور از سحر سرشکانی و فرهاد احمد زاده دو منجی غریق برتر استان کهگیلویه بویراحمد تقدیر و تجلیل شد.
در لوح تقدیر جداگانه و سحر سرشکانی و فرهاد احمد زاده که به امضای ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور رسیده آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
منجی پرتلاش و فداکار
سرکار خانم سحر سرشکانی / جناب آقای فرهاد احمدزاده
تشکرو سپاس از انسان هایی که ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا ضمن نجات ،صحت و سلامتی را برای هموطنان خود دوباره به ارمغان آورند ،کاری بس صعب و سخت است .
گذشت و دلسوزی شما مصداق آیه 32 سوره مائده و "من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا "(هر کس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است )می باشد.
لذا فرصت را مغتنم شمرده در کمال امتنان و به منظور قدردانی از زحمت شما همکار ارجمند که جان خود را در طبق اخلاص می گذارید تا به دیگران زندگی دوباره بخشید ،این لوح سپاس به خاطر تلاشی فرشته گونه تقدیم محضر ایثارگرانه شما می گردد.
به امید توفیق الهی
ایلخان نوری
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی
جمهوری اسلامی ایران
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو