خانه اخبار ایران اخبار ورزش در رقابت های قهرمانی نونهالان باشگاه های هندبال کشوربدست آمد: فراز بام خائیز دهدشت قهرمان هندبال نونهالان کشور شد

در رقابت های قهرمانی نونهالان باشگاه های هندبال کشوربدست آمد: فراز بام خائیز دهدشت قهرمان هندبال نونهالان کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 فراز بام خائیز دهدشت قهرمان هندبال نونهالان کشور شد

 

 

 

 

 

 

تیم هندبال نونهالان فراز بام خائیز دهدشت با شایستگی قهرمان رقابتهای هندبال نونهالان کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،تیم هندبال نونهالان فراز بام خائیز دهدشت با شایستگی قهرمان رقابتهای هندبال نونهالان کشور شد.
تیم هندبال نونهالان باشگاه فراز بام خائیز دهدشت در مسابقات نهایی باشگاه های کشور با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی رسید.
مسابقات نهایی باشگاه های کشور با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی برگزار شد که در گروه A تیم فلاورجان قهرمان باشگاه های اصفهان با غلبه بر تیم های سبزوار و بهبهان به نیمه نهایی رسید و در نیمه نهایی با غلبه بر تربت جام به فینال مسابقات راه یافت.
در گروه B تیم یک دست فراز بام خائیز دهدشت با مربیگری سرگئی نیکولنکو روسی و سرپرستی علی همت سلطانی با غلبه بر تیم های فردوس و تربت جام و مساوی با تیم نقده به نیمه نهایی رسید و در نیمه نهایی با غلبه بر قصر دشت نشاط بهبهان به فینال مسابقات رسید.
در فینال این مسابقات و در یک بازی نزدیک و نفس گیر ،تیم خوب هندبال فراز بام خائیز دهدشت با نتیجه 18 بر 16 تیم خوب و یک دست فلاورجان قهرمان باشگاه های اصفهان را شکست داد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در پایان این مسابقات به تیم های اول تا سوم مسابقات کاپ قهرمانی و مدال و حکم اهداء گردید.
گفتنی است با توجه به حساسیت و سنگینی مسابقات از سوی فدراسیون عبدصاحب نیکویی از استان فارس و منصور برقی از استان اصفهان نظارت این مسابقات را برعهده داشتند.
در امر قضاوت این مسابقات داوران جوان استانهای خوزستان ،کهگیلویه و بویراحمد،لرستان و بوشهر حضور داشتند .
رقابتهای هندبال نونهالان باشگاههای کشور با حضور هشت تیم برتر کشور از 26 الی 30 بهمن ماه به میزبانی باشگاه فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو