خانه اخبار ایران اخبار ورزش دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: قضاوت کمک داور یاسوجی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور

دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: قضاوت کمک داور یاسوجی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 قضاوت کمک داور یاسوجی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور

 

 

 

 

 

 

صفایی رئیس دپارتمان داورات هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت کمک داور یاسوجی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویر احمد ، صفایی رئیس دپارتمان داورات هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت کمک داور یاسوجی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور خبر داد .
مهدی صفایی ،رئیس دپارتمان کمیته داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت :از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر را کمک‌داور یا سوجی قضاوت می کند.
صفایی،رئیس دپارتمان داوری فوتبال کهگیلویه و بویراحمد افزود :دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و یکم لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه هشتم اسفند ماه ۱۳۹۸ دراستادیوم شهدای فولاد شهر اهواز برگزار می‌شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،یاسر همرنگ از تهران به عنوان داور کار قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت .
رئیس دپارتمان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از حضور حمیدرضا افشون ، کمک داور یاسوجی به عنوان کمک داور دوم این دیدار خبر و اظهار داشت:حسن انتظاری از تهران به همراه حمید رضا افشون از یاسوج بعنوان کمک داوران ، یاسر همرنگ را در این دیدار مهم و حساس همراهی می کنند.
وی همچنین از حضور کوپال ناظمی از تهران به عنوان کمک داور اضافی اول ،محمدحسین ترابیان از تهران به عنوان کمک داور اضافی دوم و عباس پورحیدری از گیلان به عنوان داور چهارم این مسابقه یاد و اظهارداشت :حسین خانبان از البرز به عنوان ناظر بر تیم داوری این بازی نظارت می کند.
برای تیم داوری این بازی و حمید رضا افشون کمک داوریاسوجی لیگ برتر فوتبال کشور آرزوی موفقیت داریم.
در لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور یک داور ،و دو کمک داور از استان کهگیلویه وبویراحمد قضاوت می کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو