خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان باشت خبر داد: 16 هیات ورزشی در شهرستان باشت فعالیت می کنند

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت خبر داد: 16 هیات ورزشی در شهرستان باشت فعالیت می کنند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
16 هیات ورزشی در شهرستان باشت فعالیت  می کنند

 

 

 

 

 

 

عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از فعالیت 16 هیات ورزشی آقایان و 14 هیات بانوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از فعالیت 16 هیات ورزشی آقایان و 14 هیات در بخش بانوان در این شهرستان خبر داد.
مهدی عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل در رشد و توسعه ورزش این شهرستان ، فعال ترین هیات های شهرستان را، کاراته، هندبال ،کشتی ،بدنسازی ،روستایی و عشایری و همگانی در بخش آقایان و رشته های تکواندو ،والیبال،دوچرخه‌سواری و هندبال و فوتسال را در بخش بانوان عنوان کرد .
عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ،از میزبانی مسابقات کاراته قهرمانی استان در رده های سنی مختلف در سال ۱۳۹۸ و کسب پنج مقام اولی در رده سنی نونهالان و عنوان اولی تیمی در این رقابتها برای اولین بار در تاریخ ورزش کاراته شهرستان خبر داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ،توسعه زیر ساخت های عمرانی را یکی از برنامه ها و پیشرفت های این اداره در سال جاری ذکر و در خصوص اماکن ورزشی این شهرستان بیان داشت :این شهرستان در حال حاضر دارای یک استادیوم ورزشی ،یک استخر شنا ،سه سالن ورزشی و چهار باب چمن مصنوعی می باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت در خصوص پروژه های در دست احداث در این شهرستان اظهار داشت :پروژه ساخت چمن مصنوعی در روستاهای چاه تلخ ،تلچگاه ،چم بلبل ،برغون و احداث سالن های ورزشی در روستای بوستان بزرگ و شهرک پاقلات از پروژه های مهم این شهرستان می باشد که از محل اعتبارات وزارت نفت با حمایت ها و پیگیریهای نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در دست احداث و ساخت می باشد.
عسکری ،از راه اندازی و فعالیت شش هیات جدید ووشو ،کبدی ،تیراندازی ،نابینایان و کم بینایان ،شنا و کونگفو در این شهرستان خبر و اظهار داشت :قبل از حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت این هیات ها فاقد فعالیت بودند.
مهدی عسکری ،نبود منابع مالی و کمبود تجهیزات ورزشی را مهمترین مشکلات ورزشی این شهرستان ذکر و از شهردار شهر باشت در جلوگیری از احداث خانه جوان این شهرستان به دلیل عدم پرداخت عوارض گلایه کرد .
رئیس اداره ورزش و جوانان باشت از تعطیلی فعالیت بانوان این شهرستان قبل از حضور در اداره ورزش و جوانان این شهرستان خبر و از علاقه مندی بانوان این شهرستان در رشته های ، والیبال ،فوتسال ،تکواندو هندبال خبر و نبود مربی در رشته ژیمناستیک را یکی از معضلات این رشته عنوان کرد .
این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ، نبود نیروی متخصص ورزشی و مربی در شهرستان و نیروی تخصصی در اداره شهرستان را از مشکلات پیش رو ورزش و جوانان این شهرستان ذکر
و ازکسب عنوان برتراداره ورزش و جوانان این شهرستان در ارزشیابی اداره کل ورزش و جوانان استان در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
عسکری ،تعداد بیمه شدگان ورزشی در شهرستان را قبل از سال 1396 ،196 نفر ذکر و بیان داشت :این رقم در سال 1397 و 1398 به 1300 نفر رسیده است .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ،از برگزاری 22 کارگاه ازدواج ، برگزاری 5 جلسه ستاد ساماندهی در سال های 1397 و 5 جلسه در سال جاری در این شهرستان خبر و از حمایت های علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و فرماندار شهرستان در رشد و ارتقای ورزش این شهرستان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با حمایت همه جانبه مسئولین و تلاش روسا و ورزشکاران شاهد رسیدن ورزش شهرستان باشت به جایگاه اصلی خود در استان و کشور باشیم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو