خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: پروژه هتل ورزش یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/برای تکمیل و افتتاح این پروژه پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است

علوی خبر داد: پروژه هتل ورزش یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/برای تکمیل و افتتاح این پروژه پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پروژه هتل ورزش یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/برای تکمیل و افتتاح این پروژه پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از پیشرفت 60 درصد پروژه هتل ورزش شهر یاسوج خبر و گفت :برای تکمیل و افتتاح این پروژه به پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از پیشرفت 60 درصد پروژه هتل ورزش شهر یاسوج خبر و گفت :برای تکمیل و افتتاح این پروژه به پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:پروژه هتل ورزش شهر یاسوج در زمینی به مساحت 4600 متر مربع در دست احداث می باشد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:کار احداث این پروژه از سال 1386از محل اعتبارات استانی آغاز و تاکنون دو میلیارد و 800 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:پروژه هتل ورزش شهر یاسوج در پنج طبقه شامل، رستوران ،خوابگاه در 28 اطاق به ظرفیت 300 نفر،سالن آمفی تئاتر در دست احداث می باشد و با تکمیل و افتتاح این پروژه مشکل میزبانی رقابتهای کشوری ،آسیایی و بین المللی در شهر یاسوج مرتفع خواهد شد .
علوی ،اعتبار لازم برای تکمیل و افتتاح این پروژه را 5میلیارد تومان عنوان و بیان داشت :اعتبار مصوب سال 1398 این پروژه یک میلیارد و 700 میلیون تومان بوده که تاکنون 250 میلیون تومان تخصیص داده شده است .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ،کلانتری استاندار و معاونین ، از پیشرفت 60 درصد این پروژه خبر و تصریح کرد در صورت تامین اعتبارات لازم این پروژه در سال 1399 افتتاح خواهد شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو