خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر اظهار داشت :
در جهت سلامت کارکنان و ارباب رجوع و با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا،با همکاری کارکنان اداره کل ،محیط اداری و اطاق های اداره کل ورزش و جوانان استان مورد ضد عفونی و گند زایی قرار گرفت .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کارکنان در رعایت نظافت اداری ،خواستار استفاده از دستکش و ماسک در محیط اداری شد و از مدیران باشگاهها و اماکن ورزشی استان خواست در جهت گند زایی و ضد عفونی کردن محیط های ورزشی و باشگاه های خود با هماهنگی و نظارت ادارات ورزش و جوانان شهرستانها اقدام کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به اینکه سلامتی ورزشکاران ، نوجوانان و جوانان برای ما در اولویت است گفت : باشگاه‌ها، سالن‌ها و بطورکلی مکانهای ورزشی به دلیل حضور متعدد افراد مکان‌هایی است که احتمال شیوع و واگیری این ویروس را بالا می‌برد.
وی اضافه کرد: از آنجا که سرعت شیوع ویروس کرونا از طریق ترشحات دهان و بینی و از طریق لمس سطوح بیشتر می‌شود و وسایل و تجهیزات ورزشی در باشگاه‌ها و سالن ها ورزشی مشترک است بنابراین مراقبت ویژه‌ای می‌طلبد که در حین تمرینات بدنی و استفاده از وسایل ورزشی دچار این بیماری نشویم.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر رعایت بهداشت فردی بویژه در حین ورزش از سوی ورزشکاران و مربیان خاطرنشان کرد: شستن و ضد عفونی کردن دست‌ها، وسایل، تجهیزات، لباس، حوله، ساک ورزشی و دیگر وسایل مرتبط با ورزش برای پیشگیری از انتقال این ویروس از اهمیت بالایی برخوردار است.
علوی افزود: ضدعفونی کردن متداوم ورزشگاه، سالن ورزشی، کفپوش، رختکن و سرویس‌های بهداشتی از دیگر ضروریاتی به شمار می‌رود که برای جلوگیری از شیوع ویروس اهمیت دارد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد کاهش هرچه بیشتر تجمع ورزشکاران را ضروری خواند و گفت: از انجا که این ویروس سرعت انتشار بسیار زیادی دارد، لذا باید در کاهش ازدحام‌ها تلاش و شمار اشخاص حاضر در یک محل مانند ورزشگاه را کم کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو