خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی ،همگانی و عمرانی

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی ،همگانی و عمرانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی ،همگانی و عمرانی

 

 

 

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی ،همگانی و عمرانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی ،همگانی و عمرانی تاکید کرد.
سید محمدتقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار کرد: پرداختن به حوزه جوانان در راستای توجه و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تاکید بر امر ورزش و جوانان است.
علوی ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ورزش را یکی از راهکارهای موثر برای تقویت روح و جسم افراد عنوان کرد و بیان داشت: باید با همکاری و مشارکت همه مسوولان، دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد فرهنگ ورزش را در جامعه نهادینه کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جوانان قشر پرانرژی جامعه بوده و نیاز به تخلیه انرژی دارند، خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند زمینه انجام برنامه‌ و فعالیت‌های مفید و موثر را برای نسل جوان فراهم کنیم.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد با تاکید بر انجام برنامه‌ریزی مطلوب برای توسعه ورزش در استان ، گفت: مسوولان باید توجه و اهمیت بیشتری به ورزش داده و زمینه شادی، نشاط و امید را میان نسل جوان فراهم کنند.
علوی ، با عنوان اینکه باید نیازها و علاقمندی‌های جوانان شناسایی و متناسب با آنها کار کنیم بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و توسعه زیر سخت های ورزش استان تاکید کرد.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مشارکت شهرداری یاسوج با اداره کل ورزش برای اقدامات انجام شده در راستای توسعه ورزش، گفت: استقرار تجهیزات ورزشی مانند میزهای تنیس در اماکن تفریحی و گردشگری برای استفاده عموم به خصوص جوانان نیازمند همکاری و مشارکت بیش از پیش شهرداری است.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همکاری و تعامل صندوق کارآفرینی برای توسعه ورزش در استان را نیز مورد توجه بیان کرد و یادآور شد: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه اداره کل ورزش با صندوق کارآفرینی امید اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد باشگاه‌های ورزشی در اختیار جوانان قرار می‌گیرد.

علوی ظرفیت اداراتی مانند کمیته امداد، آموزش و پرورش، سپاه و بهزیستی را نیز مورد توجه دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این دستگاه‌ها اردوهای زیارتی و تفریحی دارند می‌توانند سهمیه‌ای برای ورزشکاران در نظر گرفته و زمینه حضور و شرکت جوانان را در این برنامه‌ها فراهم کنند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو