خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی تاکید کرد:نشاط ،شادابی و سلامت جامعه ورزش از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان / لزوم رعایت نظافت و قانون در باشگاه های ورزشی استان

علوی تاکید کرد:نشاط ،شادابی و سلامت جامعه ورزش از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان / لزوم رعایت نظافت و قانون در باشگاه های ورزشی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نشاط ،شادابی و سلامت جامعه ورزش از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان / لزوم رعایت نظافت و قانون در باشگاه های ورزشی

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،نشاط ، شادابی و سلامت جامعه را از اولویت های دستگاه ورزش وجوانان ذکر و خواستار رعایت نظافت و قانون در باشگاهای ورزشی تا رفع شیوه بیماری کرونا شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،نشاط ، شادابی و سلامت جامعه را از اولویت های دستگاه ورزش وجوانان ذکر و خواستار رعایت نظافت و قانون در باشگاهای ورزشی تا رفع شیوه بیماری کرونا شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از گند زدایی و ضد عفونی کردن اماکن ورزشی در شهر یاسوج و شهرستانها خبر و از مدیران باشگاه ها و اماکن خواست در خصوص ضد عفونی و گند زدایی اماکن در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اقدام کنند.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:با هماهنگی انجام شده با استانداری و شورای سلامت استان و همکاری و مساعدت شهر داری یاسوج و آتش نشانی کار ضد عفونی و گند زدایی مجموعه ورزشی شهدای دولت آباد یاسوج انجام شد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مدیران و معاونین ستادی ،روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی و مدیران باشگاه های خصوصی ، بر تعطیلی اماکن ورزشی ،استخر ها ،سالن های ورزشی و باشگاهها بر اساس مصوبات و تصمیمات شورای سلامت استان تاکید و خواستار رعایت مفاد قانونی این مصوبات تا رفع این بیماری شد.
علوی افزود : پیرو اطلاعیه های قبلی مبنی بر تعطیلی کلیه مسابقات در سطوح مختلف ، لذا بر اساس اعلام وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور و تاکیدات وزارت ورزش و جوانان و همچنین شیوع این بیماری طی هفته جاری و جلوگیری از انتشار آن در بین جوانان و نوجوانان لذا به تبعیت از این دستورالعمل لازم است کلیه اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تا اطلاع ثانوی تعطیل باشند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به اینکه سلامتی ورزشکاران ، نوجوانان و جوانان برای ما در اولویت است گفت : باشگاه‌ها، سالن‌ها و بطورکلی مکانهای ورزشی به دلیل حضور متعدد افراد مکان‌هایی است که احتمال شیوع و واگیری این ویروس را بالا می‌برد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید بر رعایت بهداشت فردی از سوی ورزشکاران و مربیان خاطرنشان کرد: شستن و ضد عفونی کردن دست‌ها، وسایل، تجهیزات، لباس، حوله، ساک ورزشی و دیگر وسایل مرتبط با ورزش برای پیشگیری از انتقال این ویروس از اهمیت بالایی برخوردار است.
علوی ادامه داد : ضدعفونی کردن متداوم ورزشگاه، سالن ورزشی، کفپوش، رختکن و سرویس‌های بهداشتی از دیگر ضروریاتی به شمار می‌رود که برای جلوگیری از شیوع ویروس اهمیت دارد.
وی کاهش هرچه بیشتر تجمع ورزشکاران را ضروری خواند و گفت: از انجا که این ویروس سرعت انتشار بسیار زیادی دارد، لذا باید در کاهش ازدحام‌ها تلاش کرد و شمار اشخاص حاضر در یک محل مانند ورزشگاه را کم نمود.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن قدردانی از تلاش و همکاری روسا و نایب رئیسان هیات های استانی وشهرستانی و سازمان های مردم نهاد استان درفرهنگ سازی جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ،بر رعایت نظافت و عدم تردد در مجموعه های ورزشی استخر و سالنها ،باشگاهها تا پایان تعطیلات و شیوع بیماری کرونا تاکید و خواستار ضد عفونی کردن و گند زدایی اداره کل ،باشگاهها و اماکن ورزشی شد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص ادامه یا بازگشایی اماکن ورزشی در سطح استان تصریح کرد:در این خصوص وزارت ورزش و جوانان و شورای سلامت استان تصمیم گیری می کنند و طبق مقررات و تاکید مقام عالی وزارت و شورای سلامت استان ،همچنان تا رفع شیوع بیماری کلیه اماکن ورزشی ،مسابقات ،جلسات و کلاسهای آموزشی ،مربیگری و داوری در سطح استان تعطیل می باشد.
آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 15 اسفند 1398 ساعت 11:44 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو