خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام نوروزی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام نوروزی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام نوروزی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه  و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید باستانی نوروز ۱۳۹۹ را به ملت ایران ، کارکنان ادارات ورزش و جوانان ، سازمانهای مردم نهاد ، روسای هیات ها ، نواب رئیس،پیشکسوتان ،قهرمانان ، مربیان ، داوران و ورزشکاران استان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید باستانی نوروز ۱۳۹۹ را به ملت ایران ، کارکنان ادارات ورزش و جوانان ، سازمانهای مردم نهاد ، روسای هیات ها ، نواب رئیس،پیشکسوتان ،قهرمانان ، مربیان ، داوران و ورزشکاران استان تبریک گفت.
در پیام نوروزی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم
یامقلّب القلوب والابصار،یامدبّراللّیل والنّهار،یامحوّل الحول والاحوال،حوّل حالناالی احسن الحال
در آستانه عید باستانی نوروز و حلول بهار ۱۳۹۹ نیکوترین احوال و بهترین لحظات را همراه با توفیقات روزافزون و افتخارآفرینی های غرورانگیز برای جامعه بزرگ ورزش و جوان استان آرزومندیم.
اطمینان دارم که در پرتو عنایات ایزد منان و با تدبیر سروران گرانمایه و دلسوز در ادارات ورزش و جوانان ، هیات های ورزشی و سازمانهای مردم نهاد استان ، منسجم در همه عرصه ها و صحنه های تأثیرگذار و آینده ای پرامید و درخشان برای ایران عزیز رقم خواهد خورد.
حمد و ستایش مخصوص خداوند عالم و توانایی است که گردش روزگار را درس بزرگی برای لزوم تغییر و تحول درجهت بهتر شدن و بهتر زیستن قرار داد.
خدا را شاکر و سپاسگزاریم که طلیعه سال نو همزمان با مبعث حضرت محمد (ص) همراه است تا این سال با عطر گل یاس نبوی آغاز شود.
سال جدید را درحالی آغاز می کنیم که درسال گذشته،یک حرکت جهادی در حوزه توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی و ورزشی دراستان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد و با تکیه بر شعار سال 98 مبنی بر" رونق تولید"،ضمن ایجاد رونق تولید در ورزش و اشتغال های مستقیم و غیر مستقیم در این بخش،با هدف محرومیت زدایی در نقاط مختلف استان و تقسیم عادلانه امکانات اقدامات بسیاری درحوزه ورزش و جوانان
صورت پذیرفت.
افزایش بیش از 28500متر مربع فضای ورزشی،ساخت و تکمیل 25 پروژه مختلف ورزشی،اقدامات جهادی انجام گرفته در حوزه عمرانی ورزش استان است که همه و همه درچارچوب فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به رونق تولید ملی انجام شده است.
اما انتخاب عنوان سال 1399 بنام سال "جهش تولید " توسط مقام معظم رهبری برای سال جدید درحالیکه وظیفه تک تک ما را درراستای این شعار سنگین تر از گذشته می کند،انگیزه ها را برای سرعت بخشیدن خدمتگزاری به مردم افزایش می دهد.
اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد نیزهمسو با تدابیرو سیاست های دولت تدبیر و امید ، ضمن نصب العین قراردادن فرامین مقام معظم رهبری تمام توان خود را برای تحقق شعار امسال به کار خواهد بست.
امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)سال جدید ،سال افزایش غرور و عزت و سربلندی برای جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد درسطوح مختلف ملی و بین المللی باشد و ورزشکاران، داوران ومربیان این استان ضمن پیروزی در میدان اخلاق ، پیام آور شادی های فراوان در مسابقات مختلف ورزشی باشند و با کمک و حمایت مسئولین استانی و کشوری ورزش کهگیلویه وبویراحمد را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو