خانه اخبار ایران اخبار ورزش تقدیر وزیر ورزش و جوانان از خدمات تشکل های جوانان در موضوع کرونا

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از خدمات تشکل های جوانان در موضوع کرونا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تقدیر وزیر ورزش و جوانان از خدمات تشکل های جوانان در موضوع کرونا

 

 

 

 

 

 

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از خدمات و فعالیت های گسترده سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در موضوعات مرتبط به بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،سلطانی فر از خدمات و فعالیت های گسترده سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در موضوعات مرتبط به بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن نامه تقدیر مسعود سلطانی فر از سازمان های مردم نهاد جوانان به شرح زیر است:
"
به دنبال شیوع گسترده بیماری کرونا، مردم کشور به ویژه محرومین جامعه علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با این بیماری و محدودیت های ناشی از آن، درگیر مشکلات و سختی های تبعی آن از جمله تهیه مواد ضدعفونی کننده، ماسک، دارو و غیره شده‌اند و یک بار دیگر شما سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در همه استان‌ها، بی توقع و انتظار، با همت و تلاش خود در ایام تعطیلات نوروز مجاهدانه، به کمک مردم شتافتید.
اخبار و گزارش‌های واصله نشان از تلاش گسترده شما در جهت تولید گسترده لوازم مورد نیاز برای مدافعان عرصه سلامت (کادر بهداشت و درمان) و همچنین توزیع در بین مردم مناطق محروم کشور دارد.
در عین حال حضور میدانی و ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی و همچنین تلاش در راستای فرهنگ سازی از طریق پویش های اجتماعی تولیدات بصری و انتشار در شبکه‌های اجتماعی در راستای حفظ بهداشت عمومی و ترویج فرهنگ ماندن در خانه بسیار دلگرم‌کننده بود.
امروز ایران اسلامی به شما فرزندان خود می بالد که در همه بزنگاه ها بی هیچ چشم داشتی ایثارگرانه و دلاورانه در عرصه دفاع از کیان نظام و خدمت رسانی به مردم حضور موثر داشتید.
اینجانب نیز به شما افتخار کرده و خاضعانه از زحمات شما تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند بزرگ، آرزوی توفیق روز افزون شما را دارم.

مسعود سلطانی‌فر
وزیر ورزش و جوانان

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو