خانه اخبار ایران اخبار ورزش اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با موضوعیت پیشگیری از بیماری کرونا برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با موضوعیت پیشگیری از بیماری کرونا برگزار شد .
در این نشست که با حضور علوی مدیر کل ،دلباز جو ،گودرزی و شاکری معاونین ،مسئولین ستادی اداره کل و رهامی ،غلامپور و همت پور روسای هیات های همگانی ،پزشکی ورزشی و روستایی و بازیهای بومی و محلی در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل و با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد ،عملکرد و برنامه های حوزه های ستادی اداره کل و هیات های ورزشی در پیشگیری از بیماری کرونا مورد نقد و بررسی قرار و تمهیدات لازم اتخاذ شد.
مسیح دلباز جو ،معاونت توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در این نشست به تشریح برنامه ها و عملکرد حوزه مالی و پشتیبانی اداره کل از زمان شیوع بیماری کرونا پرداخت و از طرح دور کاری کارکنان ،خرید و تجهیز وسایل بهداشتی ،توزیع بسته بهداشتی ،تشکیل کمیته مبارزه با بیماری کرونا ،ضد عفونی و گند زدایی اماکن و باشگاههای ورزشی در سطح استان ،تهیه و توزیع بروشور با استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد در سطح استان ،نظارت بر اماکن ورزشی خبر و خواستار تهیه بسته های حمایتی ویژه کارکنان اداره کل و روسای هیات های ورزشی شد .
گودرزی ،معاونت توسعه ورزش اداره کل نیز از روسای هیات های استانی و شهرستانی و مدیران باشگاهها در تعطیلی اماکن ورزشی از زمان شیوع بیماری منحوس کرونا در سطح استان خبرداد.
شادمان گودرزی ،معاونت توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بر عدم فعالیت باشگاهها و مکانهای ورزشی ،ضد عفونی و گند زدایی اماکن ورزشی ،برگزاری مسابقات ورزشی توسط هیات های همگانی و روستایی و عشایری استان در فضای مجازی تاکید کرد .
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز بر برگزاری جشنواره ها و مسابقات با استفاده از ظرفیت های حوزه جوانان و سازمان های مردم نهاد تاکید و از مشاوره رایگان در فضای مجازی ،توزیع مواد ضد عفونی ،تهیه 2000 عدد ماسک و دستکش و توزیع در سطح شهر یاسوج و روستاها ،ضد عفونی اماکن ورزشی با همکاری و مشارکت سازمان های مردم نهاد استان خبر و خواستار تهیه کلیپ و انیمشین در فضای مجازی با حضور هنرمندان استان و کمک های معیشتی به کارکنان و روسای هیات های استانی از طریق وزارت ورزش و جوانان شد .
اسحاق غلامپور ،رئیس هیات پزشکی ورزشی استان و دبیر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و جوانان استان در این نشست به تشریح وضعیت ویروس کرونا در کشور اشاره و ضمن تاکید بر رعایت بهداشت فردی و اجتماعی گفت :بهترین راه حل در پاره شده زنجیره و پایان این ویروس شتشو مرتب دست ،استفاده از دستکش و ماسک در مکانهای عمومی ،عدم ارتباط با سایر مردم و ماندن در خانه است .
غلامپور ،دبیر ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر ضد عفونی اماکن ورزشی تاکید و از توزیع مواد ضد عفونی ،کمک ،همکاری و مشارکت در گند زدایی و ضد عفونی اماکن ورزشی خبر و از حمایت های مادی و معنوی این هیات و فدراسیون پزشکی ورزشی کشور خبر داد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از تهیه و نشر کلیپ توسط کمیته های هیات با موضوعیت و پویش در خانه ماندن ،عدم حضور مردم در روز طبیعت و سیزده نوروز در فضای مجازی وارسال به فدراسیون ورزش های همگانی کشورو حضور اعضای هیات ورزش های همگانی شهرستانها درستادهای مبارزه با بیماری کرونا و توزیع هدایایی ورزشی در این ایام خبر داد .
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه بویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از کادر درمانی و پرستاران بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج در آینده نزدیک خبر داد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری مسابقات ورزشی در فضای مجازی در جهت ایجاد شور و نشاط خانواده ها از دیگر برنامه ها و عملکرد این هیات برشمرد و شهرداریهای سطح استان خواستار ضد عفونی و گند زدایی وسایل نصب شده در پارکها و اماکن عمومی شد.
رحمان همت پور ،رئیس هیات روستایی و عشایری استان از حضور همکاران و اعضای این هیات در کنترل ورودی و خروجی شهرها و روستاها و همکاری با ستاد های مبارزه با بیماری کرونا خبر و ضمن تاکید بر رعایت موارد بهداشتی ،خواستار توزیع مواد ضد عفونی و بهداشتی ،ماسک و دستکش در روستاها و مناطق دور افتاده استان شد .
در این نشست توسط غلامپور رئیس هیات پزشکی ورزشی استان با استفاده از دستگاه تب سنج ،وضعیت جسمی اعضای شورای معاونین مورد بررسی قرار که خوشبختانه مورد خاصی مشاهده نشد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو