خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی سلامت

پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی سلامت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته ی سلامت

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،هفته ی سلامت را تبریک گفت .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،هفته ی سلامت را تبریک گفت .
در پیام تبریک سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
سلامت به‌عنوان ارزشی فردی و اجتماعی بر طبق اساسنامه سازمان جهانی بهداشت یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین حقوق و نیازهای بشر تلقی شده است و دستیابی به بالاترین سطح آن ازجمله اهداف اجتماعی و ملی دولت‌ها به شمار می‌رود و بهداشت یکی از مهم ترین مولفه های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است.
جامعه سالم ، بستر ساز توسعه و رشد و شکوفایی کشور در تمامی عرصه هاست و مطمئناً، آینده کشور را زمانی می توان بانشاط و پر جنب و جوش ترسیم کرد که امید به زندگی و آینده بهتر ، در تمامی آحاد جامعه موج بزند و به یک مطالبه عمومی و فرهنگ بدل شود .
ارتقاء سلامت و افزایش امید به زندگی، حاصل تلاش‌ها و همکاری‌های دستگاه‌ها و سازمانهای مختلف است و در این بین نقش مهم و تاثیرگذار حوزه سلامت در ایجاد جامعه ای بانشاط و سرزنده در این برهه ، بسیار خطیر و آثار و نشانه های آن به خوبی در پیشبرد اهداف کلان کشور نمایان است و طبعاً هر میزان در این حوزه سرمایه گذاری مناسبی شود، تاثیرپذیری جامعه از آن نیز به همان میزان خواهد بود.
هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا از تلاش های بزرگی که طی سال های اخیر در عرصه سلامت کشور به وقوع پیوسته را پاس داشته و بحمدالله از برکات اقدامات و تلاش های فعالان این حوزه ، مردم عزیز نیز به خوبی منتفع شده، فراغ خاطر یافته و مطمئناً درآینده نیز از آثار اقدامات عظیم و تاثیرگذار آن بهره مند خواهند شد .
به هر حال هفته سلامت فرصتی مغتنم برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ سلامت است. انتظار می رود که در این هفته با اطلاع رسانی گسترده و مناسب، سطح آگاهی جامعه درباره بهداشت و سلامت به طور کلی و امنیت و سلامت غذایی به طور خاص افزایش یابد.
اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاشهای ارزنده همه دست اندرکاران بخش سلامت کشور، هفته سلامت را به همگان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سعادت، سربلندی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک شما عزیزان را مسئلت می نمایم
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو