خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد: همگانی کردن ورزش گلف،استعدادیابی ،آموزش و تلاش برای حضور در میادین کشوری و بین المللی

علوی مطرح کرد: همگانی کردن ورزش گلف،استعدادیابی ،آموزش و تلاش برای حضور در میادین کشوری و بین المللی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
همگانی کردن ورزش گلف،استعدادیابی ،آموزش و تلاش برای حضور در میادین کشوری و بین المللی

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در مجمع انتخابات هیات گلف خواستار همگانی کردن رشته
گلف، برگزاری کارگاه های استعداد یابی ،توجه به اصل آموزش و حضور در میادین کشوری و بین المللی در این رشته شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در مجمع انتخابات هیات گلف خواستار همگانی کردن رشته گلف، برگزاری کارگاه های استعداد یابی ،توجه به اصل آموزش و حضور در میادین کشوری و بین المللی در این رشته شد.
مجمع انتخابات هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد به منظور انتخاب اولین رئیس هیات گلف استان برگزار شد.
مجمع انتخابات هیات گلف استان صبح روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه و ریاست علوی مدیر کل ،اعضای این مجمع و دو کاندید تصدی این هیات در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل و با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد.
در این مجمع بدلیل عدم حضور کورش نیک پی یکی از کاندید های تصدی این هیات ،ظهراب محمودی تنها کاندید تصدی هیات گلف کهگیلویه بویراحمد به تشریح برنامه های خود پرداخت .
محمودی کاندید تصدی هیات گلف ،ساماندهی و جذب ورزشکاران ،برگزاری کلاسهای مربیگری ،آموزشی ،استعداد یابی ،داوری و خرید تجهیزات و امکانات را از مهمترین برنامه های کاری خود ذکر و از حمایت های علوی مدیر کل در اختصاص سالن و زمین برای این رشته نو پا تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ضمن تبریک سال نو ،اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،از حمایت ها و پیگیرهای فدراسیون گلف کشور در برگزاری این مجمع و طرح فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند در فضای برگزاری این مجمع تقدیر کرد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،بر استفاده بهینه از ظرفیت های شهرستانها در توسعه و اعتلای این رشته ،راه اندازی رشته گلف در تمامی شهرستانها و همگانی کردن و ظهور ورزش قهرمانی گلف در استان تاکید کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از اتفاقات خوب و میمون در هیات گلف در زمان تصدی سرپرستی ظهراب محمودی ابراز رضایت و خرسندی کرد و خواستار توجه به اصل آموزش ،استعداد یابی و تعامل بیشتر هیات گلف با شهرستانها در توسعه زیر ساخت های این رشته و حضور پرقدرت در میادین کشوری و بین المللی شد .
در این مجمع ظهراب محمودی با کسب 12 رای برای مدت چهار سال بعنوان اولین رئیس هیات گلف استان کهگیلویه بویراحمد انتخاب شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو