خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حمایت دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از باشگاههای خصوصی زیان دیده از ویروس کرونا

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حمایت دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از باشگاههای خصوصی زیان دیده از ویروس کرونا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حمایت دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از باشگاههای خصوصی زیان دیده از ویروس کرونا

 

 

 

 

 

 

علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از کمک به باشگاههای خصوصی در قالب تسهیلات در پی تعطیلی و وقفه پیش آمده در فعالیت ها بر اثر بحران کرونا ویروس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از کمک به باشگاههای خصوصی در قالب تسهیلات در پی تعطیلی و وقفه پیش آمده در فعالیت ها بر اثر بحران کرونا ویروس خبر داد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به زیان های وارده بر باشگاههای ورزشی در بحران شیوع ویروس کرونا اعلام کرد:از روز نخست اعلام تعطیلی باشگاهها برای جلوگیری از شیوع کرونا،طی مکاتباتی مشکلات و زیان های ناشی از این تعطیلی ها را به مسئولین ارشد استان و وزارت ورزش و جوانان انعکاس و درخواست جبران بخشی این زیان ها را داشتیم.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه این حمایت ها در قالب تسهیلات خواهد بود،اظهار کرد:مدیران باشگاههای خصوصی می توانند به همین منظور به اداره کل ورزش و جوانان استان و در شهرستانها به ادارات ورزش و جوانان شهرستان مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد : بر اساس تصمیم دولت باشگاه های خصوصی به میزان هر پرسنلی که دارند و حق بیمه پرداخت می کنند،تا سقف ١٦ میلیون تومان برای سه ماه اسفند، فروردین و اردیبهشت وام 12 درصد تعلق می گیرد که ٨ میلیون برای حقوق و ٨ میلیون برای هزینه باشگاه ها خواهد بود.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد میزان تنفس این تسهیلات برای باشگاه های خصوصی را ٤ ماه و مدت پرداخت آن را ٢ سال عنوان و زمان ارائه آن را از حداکثر هفت تا ده روز آینده اعلام کرد.
علوی در خصوص ادامه فعالیت باشگاهها ، تمرینات و مسابقات در سطح استان افزود:بر اساس اعلام وزیر ورزش و جوانان فعلا فعالیت باشگاه های خصوصی تا ١٥ اردیبهشت و کلیه مسابقات نیز تا پایان اردیبهشت ماه تعطیل شده است و تصمیمات جدید نیز با توجه به شرایط شیوع این ویروس در ادامه اتخاذ و اطلاع رسانی خواهد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو