خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد : سیاست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد میزبانی رویدادهای کشوری است

علوی مطرح کرد : سیاست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد میزبانی رویدادهای کشوری است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
سیاست اداره کل ورزش و جوانان  کهگیلویه وبویراحمد میزبانی رویدادهای کشوری است

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :یکی از سیاست اداره کل ورزش و جوانان میزبانی رویدادهای کشوری است و استان در این مورد ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه ای دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :یکی از سیاست اداره کل ورزش و جوانان میزبانی رویدادهای کشوری است و استان در این مورد ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه ای دارد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید بر ظرفیت ها و پتانسیل ورزش استان در میزبانی رویدادهای کشوری افزود: با توجه به ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و ورزشی کهگیلویه وبویراحمد میزبانی های مسابقات کشوری و حتی بین المللی جزء اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان محسوب می‌شود.
وی در ادامه زیر ساخت های استان را برای میزبانی از رویدادهای کشوری ۴9 رشته ورزشی مناسب ارزیابی کرد و گفت: رویدادهای ورزشی فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و انتقال فرهنگ های مختلف است.
علوی حضور ورزشکاران کشور در استان را فرصت مناسبی جهت ایجاد تعامل فرهنگی دانست و گفت: یکی از مزایای میزبانی رویدادهای کشوری و بین المللی توسعه گردشگری ورزشی است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه امروز صنعت گردشگری در ابعاد گوناگون آن در حال پیشرفت و گسترش است افزود: برای رقابت در این بازار رو به رشد به دست آوردن درک عمیق از اهمیت و فواید این صنعت ضروری به نظر می‌رسد.
مدیرارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حمایت از بخش خصوصی را یکی دیگر از سیاست های وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد و افزود: این سیاست در برگزاری این مسابقات نیز متبلورشده است.
علوی تنها مشکل ورزش کهگیلویه وبویراحمد در میزبانی رقابتهای کشوری را "هتل ورزش این استان" ذکر و بیان داشت :هتل ورزش استان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی توسط دفتر فنی و مهندسی این اداره کل در دست احداث است و امیدوارم با مساعدت و حمایت مسئولین استانی و کشوری تا سال آینده شاهد افتتاح این مکان ورزشی که سهم بسزایی در میزبانی و ارتقای ورزش استان کهگیلویه بویراحمد دارد باشیم .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو