خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد: ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین کهگیلویه وبویراحمد است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد: ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین کهگیلویه وبویراحمد است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین کهگیلویه وبویراحمد است

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و تلاش یکساله مسئولین استانی و کشوری و روسای هیات های استانی ،هیات های استانی را بال های ورزش استان ذکر و گفت:ورزش کهگیلویه وبویراحمد دارای پتانسیل و ظرفیت های بالقوه است و برای رسیدن به سکوهای قهرمانی نیازمند حمایت همه مسئولین استانی است .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و تلاش یکساله مسئولین استانی و کشوری و روسای هیات های استانی ،هیات های استانی را بال های ورزش استان ذکر و گفت:ورزش کهگیلویه وبویراحمد دارای پتانسیل و ظرفیت های بالقوه است و برای رسیدن به سکوهای قهرمانی نیازمند حمایت همه مسئولین استانی است .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این سخن ضمن تشکر از حمایت های مقام عالی وزارت ورزش و جوانان ،استاندار استان ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش های روسای هیات های استانی و شهرستانی ،خواستار همکاری همه جانبه جامعه ورزش استان در ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد شد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان به توسعه زیر ساختهای فضای عمرانی و ارتقای ورزش همگانی استان طبق منویات مقام معظم رهبری اشاره و بیان داشت :حمایت دولت تدبیر وامید از ورزش کشور و استان زمینه ساز حضور ملی پوشان استان در رقابتهای آسیایی ،جهانی و کسب سکوهای قهرمانی شده است.
این مقام مسئول از تبیین راهکارهای بازیهای المپیک توکیو ،بازیهای آسیایی جوانان و هدف گذاری بلند مدت در رسیدن به سکوهای این رقابتها خبر دادو خواستار برگزاری جلسات تخصصی هیات های استانی با کارشناسان ورزش و تعامل بیشتر با فدراسیونها شد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان از برنامه ریزی ،کنترل و نظارت هیات های استانی توسط کارشناسان ورزش خبر داد و خواستار توجه به اصل آموزش و برگزاری مدارس استعداد یابی در هیات های استانی شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر تعامل بیشتر هیات ها با ادارات و دستگاههای اجرایی تاکید و خواستار حضور روسای هیات های استانی در محل برگزاری مسابقات شد .
علوی از تشکیل شورای مشورتی در هیات های استانی خبر داد و بر انتخاب اعضای هیات رئیسه هیات ها تاکید کرد.
وی خواستار ایجاد باشگاههای خصوصی ،بررسی مشکلات مادی ورزشکاران و مربیان ،حفظ و نگهداری اماکن ورزشی و تلاش در جذب کمکهای مردمی شد و گفت :اهداف ورزش و جوانان استان نگاه به افق های بلند است و این مهم در سایه تلاش شما مسئولین هیات ها میسر خواهد شد .
مدیر کل ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های کلانتری استاندار و معاونین ،از برگزاری نشست هم اندیشی روسای و نایب رئیسان هیات های استانی و برگزاری جلسه با روسای ادارات ورزش و جوانان خبر داد و خواستار تلاش هیات ها در ارتقای جایگاه ورزش کهگیلویه بویراحمد در کشور شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو