خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است

مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت : سنتی فکر کردن و احساسی تصمیم گرفتن در حوزه جوانان غلط است.
سید محمد تقی علوی بر لزوم برنامه‌ریزی برای جوانان بر اساس واقعیت ها و معیارهای عینی در جامعه تأکید کرد و افزود:باید قبول کنیم که نیاز جوان امروز با نیازهای روزهای جوانی های قبل متفاوت است.
وی نیروی انسانی را زیربنای توسعه دانست و با بیان اینکه بزرگترین سرمایه یک مدیر در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان با انگیزه خلاق و پر انرژی است، گفت: اگر در زمان مسئولیت خود لحظه ای از خدمت به نسل جوان جامعه غافل شویم خیانتی جبران‌ناپذیر به نسل کنونی و نسل های آتی کرده‌ایم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به فرصت‌ها و تهدیداتی که در شرایط کنونی نسل جوان جامعه را در معرض خود قرار داده اند، این نسل را محور حرکت در جامعه دانست و افزود: تغییر شیوه زندگی و شناخت دشمنان نظام از توانایی های این نسل باعث شده تا برنامه‌ریزی ها جهت مقابله با توسعه اهداف نظام جمهوری اسلامی در حوزه نرم افزاری نسل جوان متمرکز شود.
علوی هویت زدایی از نسل جوان را یکی از اهداف دشمنان نظام در برنامه‌ریزی‌های خود دانست و گفت: غفلت از نیازهای این نسل صدمات جبران ناپذیری را متوجه کشور و نظام خواهد کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بخش عمده ای از مخاطبان دستگاه ورزش کشور را جوانان دانست و ادامه داد: سرمایه گذاری روی این نسل، توجه به خواسته ها و نیازهای آنها و شناخت واقعی از ظرفیت‌های آنها می‌تواند زمینه ایجاد ترقی و پیشرفت در جامعه را فراهم سازد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اهمیت نقش خیرین ورزشی در جامعه اشاره کرد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان در سه سال گذشته تلاش کرده است تا با حمایت و همراهی خیرین ورزشی زمینه نقش آفرینی و مسیر دهی به حضور این نیک اندیشان را در راستای اعتلای ورزش کشور فراهم سازد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، بر جذب خیرین حوزه ورزش تاکید و با اشاره به شخصیت منحصر به فرد مردم استان به لحاظ ویژگی های عاطفی و مشارکت پذیری گفت: این که خیرین استان لزوم حضور در یک حوزه فرهنگی اجتماعی نظیر ورزش را درک کردند یک فرصت مغتنم برای دولت در راستای برنامه ریزی برای نسل جوان را فراهم ساخته است.
وی با اشاره به اینکه نقش خیرین در حوزه ورزش پررنگ و تاثیرگذار است افزود: مشارکت هدفدار، ارادی و اختیاری این نیک اندیشان باعث شده تا فعالیت ها در این بخش با موفقیت بیشتری همراه باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با تاکید بر این موضوع که قانون، حمایت دولت از ورزش حرفه‌ای و تیم‌داری را به صراحت منع کرده است، خواستار رنسانس در شیوه تیمداری حرفه ای توسط مدیران باشگاه‌ها شد و افزود: باید قبول کنیم که تیم داری با باشگاه داری متفاوت است.
علوی ماموریت اداره کل ورزش و جوانان را بر اساس قانون توسعه ورزش همگانی عنوان کرد و گفت: برای داشتن ورزش حرفه ای ابتدا باید در چارچوب تفکر حرفه ای ساختار باشگاه ها را اصلاح کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان حرفه ای شدن تفکرات را به معنای نفی اخلاق‌گرایی در ورزش ندانست و با بیان اینکه در مسیر حرفه ای شدن نباید اخلاق را قربانی رسیدن به اهداف کرد افزود: امروز باشگاه داری یک تخصص است که رسیدن به اهداف متعالی آن با اقدامات احساسی مغایرت دارد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو