خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

علوی خبر داد: شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت : وضعیت و شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در سازمانهای مردم نهاد در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان بایستی بصورت منظم و هر ماه در استان و شهرستانها برگزار شود افزود : وضعیت مشارکتهای اجتماعی جوانان از جمله سازمانهای مردم نهاد دراستان بسیار خوب و نوید بخش می باشد .
وی تصریح کرد : امروزه می توان با اطمینان و آسوده خاطر کارهای بزرگ را به جوانان سپرد و در برنامه های مهم فرهنگی و اجتماعی هم می بایست از توانمندی جوانان استفاده بهینه کرد .
مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه تشریح برنامه های امور جوانان استان گفت: خوشبختانه شهرستانها هم در این زمینه فعالیت خوبی دارند و تاکنون چندین سمن ثبت شده از شهرهای مختلف استان در حال انجام کارهای اجرایی متفاوتی هستند و این موضوع موجب گردیده در سال گذشته و با حضور مقام عالی وزارت ،استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،خانه جوان در شهرستانهای گچساران ،کهگیلویه و بهمئی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از نبود اعتبار و تخصص در احداث خانه جوان شهر یاسوج ابراز گلایه کرد و از افتتاح خانه جوان شهر سی سخت در آینده نزدیک خبر و بیان داشت :بی شک حضور و مشارکت سمن ها و تشکل های مردم نهاد در کنار ورزش استان زمینه ساز ارتقای این حوزه خواهد شد و در این راستا نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی و شهرستانی هستیم

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو