خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در بازدید از استخر شنای انقلاب یاسوج مطرح کرد: پروژه استخر شنای انقلاب یاسوج 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد

علوی در بازدید از استخر شنای انقلاب یاسوج مطرح کرد: پروژه استخر شنای انقلاب یاسوج 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پروژه استخر شنای انقلاب یاسوج 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از استخر شنای انقلاب یاسوج از پیشرفت 85درصدی این پروژه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از پروژه استخر شنای انقلاب یاسوج از پیشرفت 85درصدی این پروژه خبر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه دلباز جومعاونت توسعه منابع ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت ،نصیریان و حسینی ناظرین دفتر فنی و مهندسی اداره کل از روند تعمیرات استخر شنای انقلاب شهر یاسوج بازدید و خواستار تسریع در روند تکمیل و اتمام این پروژه شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:پروژه تعمیرات و تکمیل استخر شنای انقلاب شهر یاسوج در دو فاز توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست اقدام می باشد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: فاز اول این پروژه شامل تکمیل ابنیه با اعتبار 5میلیارد و 600 میلیون تومان و فاز دوم شامل تکمیل ابنیه و تاسیسات با اعتبار 7میلیارد و 500 میلیون تومان در دست احداث می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد محل اعتبار فاز یک این پروژه را اهدایی وزارت نفت و استانی و فاز دوم را استانی و 27صدم ارزش افزوده ذکر و ادامه داد:اعتبار سال 1398 این پروژه 600 میلیون تومان و تخصیص اعتبار سال 1398 770 میلیون تومان است.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد پیشرفت فیزیکی این پروژه را 85 درصد عنوان و اظهار داشت:فاز یک این پروژه در خرداد 1396 و فاز دوم در آذرماه 1397 شروع شده است.
علوی در خصوص اعتبار مورد نیاز این پروژه نیز بیان داشت:مطالبات پیمانکار در دو فاز مبلغ 630میلیون تومان است و برای تکمیل پروژه به یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای تاسیسات وموتور خانه نیاز می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص زمان افتتاح و بهره برداری از استخر شنای انقلاب شهر یاسوج را در صورت تامین اعتبار مورد نیاز پایان سال 1399 عنوان و ضمن تاکید در تسریع این پروژه ،خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولین استانی و کشوری از ورزش استان و این پروژه شد .
اضافه می کنم علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و همراهان ضمن بازدید از قسمت های مختلف استخر شنای انقلاب یاسوج ،از قسمت های مختلف استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج بازدید کردند .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو