خانه اخبار ایران اخبار ورزش در جلسه مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و هیات اسکیت استان مطرح شد: توسعه زیر ساختها ، حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و شناسایی نخبگان رشته اسکیت

در جلسه مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و هیات اسکیت استان مطرح شد: توسعه زیر ساختها ، حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و شناسایی نخبگان رشته اسکیت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 توسعه زیر ساختها ، حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و شناسایی نخبگان رشته اسکیت

 

 

 

 

 

 

در جلسه ای با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رئیس و نایب رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد در خصوص توسعه زیر ساخت ها ،حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و شناسایی نخبگان این رشته بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در جلسه ای با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رئیس و نایب رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد در خصوص توسعه زیر ساخت ها ،حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و شناسایی نخبگان این رشته تبادل نظر شد .
در جلسه ای با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت ، نجمه عبدالله پور نایب رئیس هیات ، عباس شجاعی مسئول اداره آموزش و پژوهش ،خدیجه محرابی مسئول امور ورزش بانوان استان ،حاتمی مدیر روابط عمومی اداره کل ،فهیمه شریعت امور اداری و ویدار پیره قهرمان ملی پوش این رشته در خصوص مسایل و مشکلات هیات اسکیت استان بحث و تبادل نظر شد .
در این نشست صمیمی که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،بهرامی رئیس هیات اسکیت استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مادی و معنوی علوی مدیر کل ورزش و جوانان،معاونین به تشریح برنامه و دستاوردهای این هیات پرداخت و گفت :سال 1398 سالی توام با موفقیت و کسب مقام های کشوری و بین المللی برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در رشته اسکیت بود.
احســان بهرامی ،رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد نبود پیست ،خانه اسکینت و دفتر کار این هیات را از مهمترین مشکلات پیش رو خود و اعضای این هیات برشمرد و خواستار حمایت مادی و معنوی از این رشته شد.
بهرامی ، رئیس پرتلاش هیات اسکیت استان از حضور پنج ملی پوش استان در تیم های رول بال اسکیت و دو ملی پوش در تیم اسکیت آلپاین کشور خبر و ضمن تقدیر و تشکر از ریاست فدراسیون اسکیت کشور در میزبانی رقابتهای اسکیت آلپاین کشور در سال گذشته افزود:این رقابتها سال 1399 به میزبانی یاسوج برگزار می شود.
رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد خواستار حمایت مادی و معنوی از این رشته پرمدال و قهرمان پرورشد و از حضور نجمه عبدالله پور و ویدا پیره بعنوان دو مدرس رشته اسکیت آلپاین در کشور خبر داد.
بهرامی ،حضور 35 مربی فعال ،فعالیت این رشته در کلیه شهرستانهای استان ،حضورپنج ملی پوش در تیم های رول بال اسکیت بانوان کشور ودو ملی پوش بانوان در تیم اسکیت آلپاین را از دستاوردهای رشته اسکیت کهگیلویه بویراحمد در سه سال گذشته برشمرد و این موفقیت را جدا از تلاش اعضای هیات و ورزشکاران ،مدیون حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برشمرد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تلاش و ممارست رئیس و اعضای این هیات در کسب موفقیت های بدست آمده تقدیر و خواستار جذب سرمایه گذار در ورزش استان و این رشته شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از میزبانی خوب و شایسته استان در برگزاری رقابتهای اسکیت آلپاین کشور یاد کرد و ضمن تشکر از تلاش بهرامی رئیس و نایب رئیس این هیات و قهرمانان رشته اسکیت استان ،از توسعه زیر ساخت های فرهنگی ،ورزشی و عمرانی این رشته خبر و بیان داشت :جلسه ای در هفته ی آینده با حضور معاونت عمرانی استانداری در خصوص حل مشکلات زمین های ساحلی برگزار خواهد شد و یکی از اولویت های ما در این جلسه احداث پیست اسکیت می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حمایت های مادی و معنوی اداره کل از این هیات و قهرمانان و ملی پوشان خبر و اظهار امیدواری کرد با توجه به حضور اسکیت در بازیهای آسیایی 2022 ،شاهد حضور قهرمانان و ملی پوشانی از استان کهگیلویه وبویراحمد در این رقابتها باشیم.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر سرمایه گذاری در این رشته با توجه به وجود استعداد و پتانسیل در بین ورزشکاران تاکید و از تلاش و حضور "ویدا پیره" قهرمان و ملی پوش رشته اسکیت استان در رقابتهای قهرمانی جهان در کشور اسپانیا د رسال گذشته تقدیر و "ویدا پیره را "برند ماندگار " رشته اسکیت کهگیلویه وبویراحمد نامید.
علوی ،خواستار توجه به اصل قهرمانپروری و شناسایی استعدادها در این رشته شد و افزود:رشته اسکیت همگام با رشته های دوومیدانی ،رزمی و ..... می تواند در طرح آمایش سرزمینی ورزش استان در اولویت باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بازیهای آسیایی 2022 را چشم انداز رشته اسکیت استان برشمرد و ضمن ابراز خرسندی از حضور ورزشکارانی از استان در تیم های ملی اسکیت آلپاین کشور ،خواستار شناسایی استعدادها و نخبگان این رشته شد.
در این نشست از طریق ویدیو کنفرانس جلسه علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و بهرامی رئیس هیات اسکیت استان با بهمن محمد رضایی ریاست فدراسیون و نایب رئیس اسکیت آسیا و مجید هنرجو نایب رئیس فدراسیون برگزار و در مورد پتانسیلهای اسکیت استان به طور مفصل بحث و تبادل نظر شد.
محمد رضایی ،رئیس فدراسیون اسکیت کشور با ابراز خرسندی از عملکرد اسکیت کهگیلویه وبویراحمد در سالهای گذشته ،از میزبانی خوب و شایسته مسابقات آلپاین قهرمانی کشور و میزبانی دو دوره از اردوهای تیم ملی الپاین جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا در یاسوج از ،تلاشهای هیات اسکیت استان و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر کرد و خواستار حمایتهای بیشتر مدیر از این رشته در استان شد.
رئیس فدراسیون اسکیت کشور ، استان کهگیلویه و بویر احمد را قطب رشته های رول بال و آلپاین کشور دانست و ابراز امیدواری کرد باز هم شاهد درخشش اسکیت سواران استان در سطح کشور و تیم های ملی باشند .
مجید هنرجو ،نایب رئیس فدراسیون اسکیت کشور از تلاش ورزشکاران استان و کادر هیات استان و مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد قدردانی کرد.
توسعه رشته اسکیت آلپاین در استان ،برگزاری و میزبانی رقابت های قهرمانی کشور ،حمایت های مادی و معنوی فدراسیون و اداره کل ،حمایت قهرمانان و ملی پوشان و برنامه ریزی برای رقابتهای قهرمانی 2022 آسیا در این رشته از مهمترین موارد مطرح شده مدیر کل ورزش و جوانان استان و محمدر ضایی رئیس فدراسیون اسکیت کشور بود.
در پایان این جلسه به پاس قهرمانی و حضورموفقیت وید ا پیره در رقابتهای قهرمانی جهان در کشور اسپانیا توسط علوی مدیر کل و بهرامی رئیس هیات اسکیت کهگیلویه بویراحمد یه جفت کفش اسکیت سرعت به این قهرمان و ملی پوش اهدا شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو