خانه اخبار ایران اخبار ورزش عیادت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از بانوی مصدوم اداره کل ورزش و جوانان استان

عیادت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از بانوی مصدوم اداره کل ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
عیادت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از بانوی مصدوم اداره کل ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به اتفاق معاونین و مسئولین ستادی اداره کل از زهرا لایق نژاد مسئول سابق امور ورزش بانوان اداره کل که در سانحه تصادف در بستر بیماری می باشد عیادت کرد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به اتفاق معاونین و مسئولین ستادی اداره کل از زهرا لایق نژاد مسئول سابق امور ورزش بانوان اداره کل که در سانحه تصادف در بستر بیماری می باشد عیادت کرد .
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به همراه شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان ،نجاتبخش مسئول حراست ،حاتمی مسئول روابط عمومی ،محمودی رئیس دفتر حوزه معاونت ،محرابی کارشناس امور بانوان ،پایمرد رئیس گروه فناوری اطلاعات و تحول اداری ،پژمان روابط عمومی و پیروزه رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد استان از زهرا لایق نژاد بانوی شاغل در اداره کل که در سال 1397 بدلیل سانحه تصادف دچار مصدومیت شده عیادت کرد .
سید محمد تقی علوی در این دیدار ضمن احساس همدردی با خانواده لایق نژاد از درگاه خداوند متعال طلب سلامتی و بهبودی کرد وآمادگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد را جهت هرگونه کمکی در جهت بهبود وضعیت کامل این بانوی شاغل اداره کل اعلام کرد .
دراین دیدار علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن حضور بر بالین لایق نژاد برای بهبودی کامل این بانوی همکاراز درگاه ایزد منان آرزوی سلامتی کرد .
برای شفای عاجل زهرا لایق نژاد از کلیه عزیزان التماس دعا داریم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو