خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان برگزار می شود

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان خبر داد.
آرمــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود :به منظور انتخاب رئیس هیات تیراندازی استان ،مجمع انتخابات این هیات برگزار می شود.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ادامه داد:مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان با حضور دو کاندید تصدی این هیات روز پنج شنبه 22 خرداد ماه ساعت 11 صبح در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و به ریاست علوی مدیر کل ورزش و جوانان برگزار می شود.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص نفرات تصدی این هیات بیان داشت :اشکان طاهری و عمران عالی منش دو کاندید تصدی این هیات برای کسب این کرسی با هم رقابت می کنند.
این مقام مسئول در روابط عمومی ورزش و جوانان استان از برگزاری ده مجمع انتخابات هیات های استانی در سال جاری خبر و اظهار داشت:از ابتدای سال جاری مجمع انتخابات پزشکی ورزشی و گلف برگزار شده و با برگزاری مجمع انتخابات هیات تیراندازی تا پایان سال بقیه مجامع برگزار و تکلیف روسای این ده هیات استانی مشخص خواهد شد.
حاتمی به ذکر اسامی ده هیات استانی اشاره و از برگزاری مجامع انتخابات هیات های اسکی ،جودو ،هندبال ،تیرو کمان ،کونفگو ،انجمن های ورزشی ،سه گانه ،دوچرخه سواری و والیبال در سال جاری خبر و ادامه داد:کارهای اداری و ورزشی تعدادی از این هیات ها توسط عباس شجاعی فر ،مسئول برگزاری مجامع انجام شده و ما بقی انشالله در اسرع وقت با هماهنگی فدراسیونهای مربوطه برگزار خواهد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو