خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان برگزار شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان خبر داد.
آرمــان حاتــمی،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود:
با حضور علوی مدیرکل ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارکنان اداره کل ،دومین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان با محوریت بررسی مصوبات نشست قبلی و بیان طرح و مشکلات حوزه های ستادی برگزار شد .
دلباز جو ،معاونت توسعه منابع اداره کل در این نشست به تشریح برنامه ها و عملکرد حوزه های مختلف اداری پرداخت و از اعطای وام 50 میلیونی به کارکنان اداره کل ،پرداخت رفاهی به کارکنان ،و نصب تلفن گویا و داخلی خبر داد.
مسیح دلبازجو ،معاونت توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان از تلاش همکاران ،سلیمانی ،پایمرد ،یوسف زاده ،التیامی ،زارع ،محرابی ،کاظمی ،محمودی ،حاتمی ،نصیریان ،ایرج زاده و روئین در ارزیابی جشنواره شهید رجایی تقدیر و خواستار تسریع در پاسخگویی به نامه های اداری و نظم وانضباط کارکنان در ورود و خروج شد .
معاونت توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از نظافت عمومی در روزهای دوشنبه در محیط اداره کل با همکاری کارکنان و نصب سیستم اتوماسیون اداری بر روی گوشی همراه کارکنان ستادی خبر و کارکنان منازل سازمانی خواست تا پایان خرداد ماه نسبت به تخلیه منازل اقدام کنند.
در این نشست توسط نجاتبخش حراست اداره کل ،افتخار مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل ،ایموری مسئول پیگیری تشکیل تعاونی مسکن ،حاتمی مسئول روابط عمومی ،زارعی کارشناس مسئول ورزش قهرمانی و رادسلیمانی رئیس اداره منابع انسانی اداره کل مسایل و مشکلات و حوزه های کاری و اداری مطرح که توسط مدیر کل ورزش و جوانان استان توضیحات و راهنماییهای لازم ارائه شد.
سیدعلوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کلیه کارکنان ،بر رعایت نظم و انضباط اداری تاکید و خواستار تخلیه منازل سازمانی تا پایان خرداد ماه شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری جشن ختم قرآن در نماز خانه اداره کل در آینده نزدیک وتعامل و انعقاد تفاهمنامه با بانک رفاه در نصب عابر بانک در محیط اداری خبر داد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر انعقاد بیمه تکمیلی کارکنان ،پیگیری ایجاد تعاونی مسکن و تسریع در مزایده ماشین های اداره کل تاکید و خواستار حفظ صیانت و شان ومنزلت کارکنان ورزش و جوانان استان شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو