خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور روسای فدراسیون ،مجمع انتخابات هیات اسکی و جودو استان برگزار می شود

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با حضور روسای فدراسیون ،مجمع انتخابات هیات اسکی و جودو استان برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور روسای فدراسیون ،مجمع انتخابات هیات اسکی و جودو استان برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دو مجمع انتخاباتی با حضور روسای فدراسیون ها در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دو مجمع انتخاباتی با حضور روسای فدراسیون ها در یاسوج خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:به منظور انتخاب روسای هیات های اسکی و جودو ،مجمع انتخابات این دو هیات برگزار می شود.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان از برگزاری مجمع انتخابات هیات اسکی استان در روز سه شنبه 27 خرداد ماه و مجمع انتخابات هیات جودو استان در روز شنبه 31خرداد ماه در شهر یاسوج با حضور روسای فدراسیون این دو هیات خبر داد.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور برای برگزاری مجمع انتخابات هیات اسکی استان در روز سه شنبه 27خرداد خبر و افزود:حمید زرافشان و امید مدحتی برای کسب کرسی این هیات با هم رقابت می کنند.
این مقام مسئول در روابط عمومی ورزش و جوانان استان از برگزاری مجمع انتخابات هیات جودو استان در روز شنبه 31 خرداد ماه و با حضور آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشور خبر و بیان کرد :برای کسب کرسی هیات جودو استان ،فردین موسوی ،نوید محمدی و سلیم جوکار با هم رقابت
می کنند.
مسئول و سخنگوی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:در سال جاری مجمع انتخابات هیات های پزشکی ورزشی ،گلف و تیراندازی برگزار شده است و تا پایان سال جاری مجمع انتخابات بقیه هیات های فاقد رئیس برگزار خواهد شد .
49 هیات ورزشی در کهگیلویه وبویراحمد مشغول فعالیت است
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو