خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس فدراسیون اسکی کشور در یاسوج : 25 پیست اسکی در 16 استان کشور فعالیت می کنند/ میزبان مسابقات قهرمانی جهان هستیم

رئیس فدراسیون اسکی کشور در یاسوج : 25 پیست اسکی در 16 استان کشور فعالیت می کنند/ میزبان مسابقات قهرمانی جهان هستیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
25 پیست اسکی در 16 استان کشور فعالیت می کنند/ میزبان مسابقات قهرمانی جهان هستیم

 

 

 

 

 

 

افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور در مجمع انتخابات هیات اسکی کهگیلویه وبویراحمد گفت :25 پیست در 16 استان کشور در حال فعالیت هستند و در سال 1399 میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ،بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان هستیم .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور در مجمع انتخابات هیات اسکی کهگیلویه وبویراحمد گفت :25 پیست در 16 استان کشور در حال فعالیت هستند و در سال 1399 میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ،بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان هستیم .
سید عبدی افتخاری ،رئیس فدراسیون اسکی کشور که در مجمع انتخابات هیات اسکی کهگیلویه وبویراحمد سخن میگفت ضمن تقدیر و تشکر از روسای قبلی این هیات و تبریک به حمید زرافشان رئیس جدید این هیات بیان داشت :برای داشتن هیات باید ،هدف گذاری ، چارچوب و برنامه ریزی صورت پذیرد.
عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران در این مجمع انتخاباتی ضمن تشکر از روسای قبلی هیئت اسکی استان گفت: اصحاب رسانه و ورزش همیشه در کنار هم هستند، این دو قشر وقت نمی شناسند و با عشق و علاقه کار می کنند.
رئیس فدراسیون اسکی کشور ،توسعه زیر ساخت ها عمرانی و فعالیت های ورزشی در هیات اسکی را مهم ، لازم و ضروری برشمرد و خطاب به رئیس جدید هیئت اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:با برنامه ریزی می توانید در عرصه ملی حضور یابید، به استعدادیابی نگاه ویژه داشته باشید، از همه سلایق استفاده کنید و کمیته ها و هیئت رئیسه را تشکیل دهید.
افتخاری با بیان اینکه ورزش اسکی با دلسوزی، عشق و وقت گذاشتن به توسعه می رسد، اظهارکرد: باید برای اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از پیش تلاش شود و در صورتی که این هیئت برنامه محور باش، حمایت خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: در هیئت اسکی این استان هدف گذاری شود و منتظر بارک الله دیگران نباشید بلکه برای رضای خدا و رضایتمندی مردم گام بردارید. اسکی استان با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان ساماندهی شود و انرژی این هیئت را بر روی اسکی بازان زیر ۱۲ سال بگذارید
وی ضمن تشکر از تلاش اسد پور سرپرست قبلی این هیات ،بر استفاده از تجربه پیشکسوتان تاکید و از آمادگی فدراسیون در جهت رشد و ارتقای این رشته در استان خبر داد.
افتخاری ،رئیس پرتلاش فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران خواستار هدف گذاری با عشق و علاقه و ساماندهی تجهیزات و امکانات و تلاش در راه رسیدن به سکوهای قهرمانی در رشته اسکی در کهگیلویه وبویراحمد شد و بیان داشت :نگاه و برنامه فدراسیون به استعداد یابی در رده های سنی زیر 12 سال در کشور است .
افتخاری تصریح کرد: ۲۵پیست اسکی در سطح کشور داریم که ۱۶ استان فعال بودند و پیست اسکی استان لرستان در شهرستان الیگودرز در حال فعال شدن است.

وی با بیان اینکه میزبانی رکن اصلی توسعه این رشته می باشد اظهار داشت :امسال فعالیت های سال قبل را پیگیری خواهیم کرد و فصل سنگینی را در سال ۹۹ داریم، ادامه داد: میزبانی مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا، بازی های آسیایی، قهرمانی جهان را در دستور کار داریم

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو