خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد: آمادگی میزبانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور هستیم

علوی مطرح کرد: آمادگی میزبانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور هستیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
آمادگی میزبانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور هستیم

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات اسکی استان گفت :اداره کل ورزش و جوانان و هیات اسکی استان آمادگی میزبانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور را دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات اسکی استان گفت :اداره کل ورزش و جوانان و پیست اسکی کاکان آمادگی میزبانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور را دارد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات اسکی استان که با حضور افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور برگزار شد از اتفاقات خوب در این رشته در زمان تصدی افتخاری در مستند مدیر کل تربیت بدنی استان خبر و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش اسد پور سرپرست این هیات از ارتقای این رشته درسالهای 1397 و 1398 خبر داد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از سرقت و شکسته شدن و خسارات به اموال پیست اسکی کاکان ابراز گلایه کرد و گفت :برای ارتقای این رشته در کشور باید تلاش کرد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از مشکلات و خرابی پیست کوب سخن و حضور زرافشان در هیات اسکی را مایه خیر و برکت دانست و بر استعداد یابی و توسعه زیر ساخت ها در این رشته تاکید کرد.
علوی ،پیست اسکی کاکان را یکی از پیست های مستعد در جنوب کشور دانست و از برگزاری و میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در این پیست خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه زیرساخت های خوبی در زمینه ورزش اسکی در استان داریم، تصریح کرد: استعدادیابی صورت گیرد و علاوه بر اسکی در برف به سایر رشته ها نیز پرداخته شود. باید از هم اکنون برای فعال شدن بیش از پیش پیست اسکی کاکان یاسوج در فصل پاییز و زمستان برنامه داشته باشیم.
وی بر تجهیز و نوسازی امکانات ،برگزاری کلاسهای آموزشی و فعالیت گسترده در توسعه و ارتقای این رشته در کشور تاکید و خواستار توجه مادی و معنوی فدراسیون از رشته اسکی کهگیلویه وبویراحمد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو