خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی شهادت ششمین اختر آسمان امامت و ولایت؛ امام صادق علیه السلام را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی شهادت ششمین اختر آسمان امامت و ولایت؛ امام صادق علیه السلام را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شرح ذیل است :
دلم هوای بقیع دارد و غم صادق عزا گرفته دل من ز ماتم صادق
دوباره بیرق مشکی به دست دل گیرم زنم به سینه که آمد محرم صادق
شهادت امام صادق (ع)، مرد آسمانی مدینه، چشمه جود و سخاوت، کوه حلم و بردباری، تجسم اخلاص و صبر را محضر منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج)، ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
امام صادق(ع) : مایه ی زینت ما باشید، نه مایه عیب ما ،با مردم نیکو سخن بگویید و زبان خود را نگاه دارید و آن را از حرف های بیهوده و سخنان زشت باز دارید.
۲۵ شوال سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت؛ امام جعفر صادق (ع) است ؛ بزرگ شخصیتی که با زحمات طاقت‌فرسا و تلاش‌های بی‌وقفه خود بقاء و استمرار دین اسلام را تضمین کرد و شمع همیشه فروزانی شد در مسیر رهروان اسلام ناب محمدی به شهادت رسید و روح بلندش به سوی معبود در ملکوت اعلی پر کشید و جهان اسلام را در مصیبت خود داغدار نمود.
اینجانب شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت را به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر ( عج ) ، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تمامی مسلمانان ارادتمند آن امام همام تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
امید است مسمانان و شیعیان جهان بتوانند در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارزشمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد (ص) آینده ای نوید بخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنند.
ازخداوندمنان توفیق قرارگرفتن درزمره پیروان راستین آن حضرت رامسئلت دارم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو