خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه به ظرفیت و پتانیسل جوانان نیازمند به یک عزم عمومی است

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : توجه به ظرفیت و پتانیسل جوانان نیازمند به یک عزم عمومی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
توجه به ظرفیت و پتانیسل جوانان نیازمند به یک عزم عمومی است

 

 

 

 

 

 

علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: توجه به ظرفیت ها و پتانسیل جوانان نیازمندبه یک عزم عمومی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: توجه به ظرفیت ها و پتانسیل جوانان نیازمندبه یک عزم عمومی است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانانم استان خواستار تبین سازوکاری جهت ایجاد همپوشانی بین سازمان های مردم نهاد وزارت ورزش و حوانان با تشکل های مردم نهاد زیر مجموعه وزارت کشور شد و افزود:درحمایت از جوانان همه باید تلاش و کمک کنند.
وی جامعه را بدون نقش پذیری جوانان،جامعه ای بی انگیزه و بی تحرک دانست و افزود: اعتماد به جوانان و پذیرش نقش تاثیرگذار آنها در جامعه ضمن ایجاد انگیزه برای آنها،به مثابه نسخه خروج از رخوت و خمودگی درعرصه های اجرایی است.
علوی با اشاره به مصوبه این ستاد مبنی بر لزوم واگذاری آن دسته از خدمات دستگاه های اجرایی استان که قانون اجازه برون سپاری آنها را صادرکرده ،به سازمان های مردم نهاد افزود:متاسفانه این مصوبه توسط برخی دستگاه ها جدی گرفته نشده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه نمی توان با وعده های واهی به جوانان انگیزه داد افزود: بخشی از گرفتاری های امروز ما درجامعه نتیجه سرخوردگی جوانانی است که جامعه به توان آنها اعتماد نکرده است.
مدیرارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از ایجاد شور و نشاط اجتماعی به عنوان یکی دیگر از نتایج اعتماد کردن به جوانان یادکرد و افزود: تجربه ثابت کرده اگربه دنبال نشاط،شادی و تفریح درجامعه نباشیم باید برای هزینه کردن درجهت خنثی کردن اثرات آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کنیم.
علوی جوان را عاملی مهم درایجاد جامعه ای با نشاط دانست و افزود:جوانان می توانند نشاط اجتماعی را به عنوان یک مولفه در تاثیرگذاردرجامعه نهادینه کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو