خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید رئیس پالایش و آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور از استادیوم 15هزار نفری یاسوج

بازدید رئیس پالایش و آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور از استادیوم 15هزار نفری یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید رئیس پالایش و آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور از استادیوم 15هزار نفری یاسوج

 

 

 

 

 

 

جغتایی رئیس امور پالایش و آمار و اطلاعات سازمان برنامه وبودجه کشور بهمراه فیلی معاونت عمرانی ،شهابی معاون برنامه و بودجه استان و علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج بازدید و در خصوص مسایل و مشکلات موجود این استادیوم بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،جغتایی رئیس امور پالایش و آمار و اطلاعات سازمان برنامه وبودجه کشور بهمراه فیلی معاونت عمرانی ،شهابی معاون برنامه و بودجه استان و علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج بازدید و در خصوص مسایل و مشکلات موجود این استادیوم بحث و تبادل نظر شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این بازدید به تشریح مشکلات و نواقص این پروژه پرداخت و از عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران به مبلغ 7میلیارد تومان خبر و بیان داشت:این مهم باعث شده پیمانکاران به تعهدات پس از تحویل موقت پروژه اقدام نکنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان از نبود تجهیزات اداری ،سرمایشی و تابلوهایی راهنما و اتاقها به عنوان دیگر مشکلات و معظلات این پروژه ملی یاد کرد و خواستار نصب سیستم صوتی ،راه اندازی آب و دوربین های مدار بسته شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد از بدهی های انشعابات پیمانکاران در زمان اجرا بعنوان مهمترین مشکل و معظل این استادیوم خبر و افزود:برای تکمیل و بهره برداری از این استادیوم به پانصد تومان اعتبار نیاز است.
علوی ، فرسوده شدن قسمت های مختلف پیست تارتان و نشست اطاق های زیر سکوها را بعنوان مشکلات دیگر این استادیوم عنوان وتصریح کرد :برای تعمیرپیست تارتان به مبلغ 500میلیون و برای تعویض به دو میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

سعید جغتایی ،رئیس امور پالایش ،ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن تشکر از علوی مدیر کل و مجموعه کارکنان اداره کل ،قول مساعد داد با پیگیری و برنامه ریزی صورت گرفته مشکلات اعتباری و تجهیزات مورد نیاز این پروژه مرتفع شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو