خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ یار با وفایش و آغاز هفته قوه قضاییه

پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ یار با وفایش و آغاز هفته قوه قضاییه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ یار با وفایش و آغاز هفته قوه قضاییه

  

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با انتشار پیامی ضمن تسلیت سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ یار با وفایش، آغاز هفته قوه قضاییه را به تمامی دست اندرکاران امر خطیر قضا، رئیس و تمامی پرسنل شریف قوه قضاییه کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،
با انتشار پیامی ضمن تسلیت سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ یار با وفایش، آغاز هفته قوه قضاییه را به تمامی دست اندرکاران امر خطیر قضا، رئیس و تمامی پرسنل شریف قوه قضاییه کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت.
متن پیام سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به این شرح است:
‌بسمه تعالی
و ان حکمت فاحکم بینهم بالقسط ان الله یحب المقسطین
"سوره مبارکه مائده آیه ۴۲‌"
آغازین روزهای تیر ماه هر سال، یادآور رخداد تلخ و جانگداز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی است.
اگرچه شهادت و فقدان آن اسطوره های تقوا و پایداری برای ملت قهرمان ایران اسلامی، بسی دشوار و غیرقابل جبران بود اما به لطف امدادهای ویژه خداوند سبحان، این اتفاق، صفوف ملت را در پیمودن راه انقلاب مستحکم تر نمود و زمینه پیروزی های درخشان در سالهای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در برهه های مختلف از جمله در دوران جنگ تحمیلی و ... را فراهم ساخت و منجر به تثبیت پایه های نظام اسلامی تا قیام حضرت صاحب الزمان(عج) و سپردن پرچم حق و عدالت به دست آن حضرت شد.
شهید ‌آیت الله بهشتی متفکری بزرگ و دوراندیش و پرورش یافته آیین وحیانی اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب درخشان عاشورای حسینی بود و بی جهت نیست که امام راحل عظیم الشان(ره) از او به عنوان خار چشم دشمنان اسلام یاد می فرمودند.
به همین مناسبت، نامگذاری آغازین روزهای تیرماه هر سال به نام هفته قوه قضاییه، اقدامی مبارک و فرصتی ارزشمند است تا ضمن تکریم از تلاشگران عرصه دادگری و دادگستری، بار دیگر به تبیین اندیشه ها و آراء جاودانه شهید ‌آیت الله بهشتی در حوزه های مختلف پرداخته شده و جامعه اسلامی با بهره بردن از افکار والای ایشان هرچه بیشتر به سمت عدالت و ریشه کن ساختن هرگونه ظلم و جوری پیش برود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله بهشتی و شهدای هفتم تیر، فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را به تمامی دست اندرکاران امر خطیر قضا، رئیس و پرسنل شریف قوه قضاییه استان و کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای اعتلای روزافزون ایران اسلامی و حرکت در مسیر آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو