خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت بانوان برای ارتقای ورزش/نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی در جامعه

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت بانوان برای ارتقای ورزش/نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی در جامعه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
استفاده از ظرفیت بانوان برای ارتقای ورزش/نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی در جامعه

 

 

 

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی، بر توجه و تلاش برای استفاده از این ظرفیت مهم برای ارتقای ورزش بانوان در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی، بر توجه و تلاش برای استفاده از این ظرفیت مهم برای ارتقای ورزش در جامعه تاکید کرد.
سید محمدتقی علوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: بانوان به عنوان مادران و رکن اصلی خانواده نقش موثری در فرهنگ‌سازی دارند.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بروز و توسعه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه کنونی، خاطرنشان کرد: مادران و بانوان می‌توانند در این حوزه نقش‌آفرینی کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استن یکی از موارد ضروری و مورد نیاز برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی میان مردم به خصوص نسل جوان را ورزش و توسعه فرهنگ ورزش در جامعه عنوان کرد و بیان داشت: بانوان با نفوذی که بر دیگر اعضای خانوده دارند می‌توانند نقش اصلی را در این حوزه ایفا کنند.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با اشاره به نقش موثر بانوان در توسعه و ترویج ورزش همگانی، بر توجه و تلاش برای استفاده از این ظرفیت مهم برای ارتقای ورزش در جامعه تاکید کرد.
علوی در بخش دیگری از سخنان خود به پتانسیل و ظرفیت بالای بانوان استان در رشته‌های مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: بانوان هم‌استانی تاکنون استعداد و توانایی‌های خود را در میادین مختلف ملی و بین‌المللی به خوبی نشان داده‌اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه این قشر تقریبا با دست خالی و با کمترین امکانات تمرینات خود را انجام می‌دهند، گفت: توسعه و ارتقای ورزش در هر دو بخش بانوان و آقایان نیازمند توجه و حمایت همه مسوولان و مدیران ارشد استان است.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های همه ورزشکاران استان، یادآور شد: امیدواریم با حمایت و توجه به ورزشکاران شاهد ارتقای ورزش استان و رسیدن آن به جایگاه واقعیش در کشور باشیم.

علوی، کهگیلویه و بویراحمد را دارای ظرفیت‌های مطلوب و مستعد راه‌اندازی و توسعه رشته‌های ورزشی متعددی مانند شنا، فوتسال ،دارت ،رزمی ،هندبال ،کوهنوردی، صخره‌نوردی ، قایقرانی و .....دانست و گفت: نبود حامی مالی،کمبود امکانات و تجهیزات مناسب و کافی مهم‌ترین مشکل پیش روی علاقمندان و فعالان این رشته‌های ورزشی است

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو