خانه اخبار ایران اخبار ورزش پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور مدیرکل ،معاونین و مسئولین ستادی ،پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدیرکل ،معاونین و مسئولین ستادی ،پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
با هدف بررسی مصوبات جلسه قبلی و نقد و بررسی مشکلات حوزه های مختلف ستادی ،پنجمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان برگزار شد.
کبری راد سلیمانی ،دبیر جلسه و رئیس توسعه منابع انسانی اداره کل در این جلسه به تشریح عملکرد حوزه های مختلف ستادی و اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی این شورا اشاره و از تلاش های صورت گرفته در ارتقای اداره کل تقدیر کرد.
در این نشست توسط معاونین و مسئولین ستادی اداره کل برنامه و اقدامات انجام شده مصوبات قبلی تشریح و توضیحات لازم ارائه شد.
فروش اموال مازاد اداره کل ،تامین اعتبار نیروی های جدید الورود ،مستند سازی اماکن ورزشی و انعقاد تفاهمنامه با ادارات شهرستانها ،نظارت بر دفاتر هیات های استانی واقع در استادیوم تختی یاسوج ،حسابرسی هیات های استانی ،مشخص شدن پروژه های افتتاحی در هفته ی دولت ،ایجاد شناسه هیات های استانی برای بازگشایی حساب ،برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان جوان از مهمترین موارد مطرح شده در پنجمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بود.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات حوزه های ستادی در اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی ،بر حفظ نظم و آرامش در محیط اداری و ورزشی تاکید کرد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از راه اندازی صندوق قرض الحسنه ویژه کارکنان اداره کل با مشارکت هیات های استانی و سازمان های مردم نهاد استان خبر و خواستار تعامل بیشتر حوزه فرهنگی و جوانان با وزارت ورزش و جوانان شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر حسابرسی هیات های استانی تاکید کرد و خواستار تلاش بیشتر مسئولین ستادی در ارتقای سطح اداره کل در استان و کشور شد .
تعامل بیشتر روابط عمومی اداره کل با صدا و سیمای مرکز استان در انعکاس خبرهای ورزشی و تاکید بر هماهنگی عوامل صدا و سیمای مرکز استان با حراست اداره کل و روابط عمومی در ضبط و تهیه برنامه های ورزشی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو