خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

علوی خبر داد: استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان گفت :استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی ،باعث رشد و شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان گفت :استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی ،باعث رشد و شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی می شود.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان بر اسفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان تاکید کرد .
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این مطلب در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تاکید بر ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان بیان داشت :استفاده بهینه از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان و شهرستانها باعث رشد و شکوفایی ورزش همگانی و قهرمانی خواهد شد .
محمد تقی علوی ضمن تشکر از رسانه ملی،مطبوعات و رسانه ها ، در حمایت از ورزش استان ،خواستار توجه بیشتر به ورزش استان و هیئت های شهرستانی شد .
مدیر کل ورزش و جوانان خواستار حضور خیرین ورزشی شد و بیان داشت :استان کهگیلویه وبویراحمد همانند سایر استانهای کشور نیازمند سرمایه گذران است و حضور حامیان مالی و اسپانسر باعث توسعه زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری و شکوفایی ورزش استان در کشور خواهد شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان از اختصاص یک درصد از بودجه ادارات برای توسعه زیر ساختهای ورزش دستگاههای اجرای خبر داد و بیان داشت :توجه به ورزش کارکنان ،توسعه فضای ورزشی در ادارات و ساخت و ساز اماکن ورزشی در ادارات و دستگاههای اجرایی باعث ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی و همگانی در بین کارکنان خواهد شد .
این مقام مسئول استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی استان برای ترویج فرهنگ ورزش همگانی و توسعه ورزش قهرمانی را مهم و ضروری برشمرد و بیان داشت :نبود حامی مالی و اسپانسر در ورزش باعث رکود ورزش قهرمانی خواهد شد و در این راستا خواستار حمایت مسئولین استانی و کشوری هستیم .
مدیر کل ورزش و جوانان به نقش شهرداریها ،بانکها در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی اشاره کرد و بیان داشت :در مصوبه ورزش استان هر دستگاه اجرایی می تواند بعنوان اسپاسنر و حامیان مالی از تیم ها یا قهرمان ملی پوش استان در رقابت های قهرمانی کشوری و بین المللی حمایت کند و این پشتیبانی مادی و معنوی قطعا می تواند زمینه های رشد و شکوفایی ورزش های همگانی و توسعه ورزش قهرمانی شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو