خانه اخبار ایران اخبار ورزش اولین جلسه دبیرخانه ستاد برگزاری هفته ی ازدواج در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

اولین جلسه دبیرخانه ستاد برگزاری هفته ی ازدواج در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه دبیرخانه ستاد برگزاری هفته ی ازدواج در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با هدف تدوین برنامه های هفته ی ازدواج ،اولین جلسه دبیرخانه ستاد هفته ی ازدواج ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با هداف تدوین برنامه های هفته ی ازدواج ،اولین جلسه دبیرخانه ستاد هفته ی ازدواج ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
در این نشست که با حضور دلباز جو معاونت توسعه منابع ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،التیامی کارشناس ازدواج اداره کل و محمودی مسئول خبرگزاری برنا برگزار شد ،در خصوص برنامه های پیشنهادی این هفته تبادل نظر شد.
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان استان در این نشست به تشریح برنامه ها و روزشمار ارسالی از وزارت ورزش و جوانان اشاره و گفت :برنامه های هفته ی ازدواج از یکم الی هفتم مرداد ماه برگزار می شود.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر برگزاری منظم و باشکوه این هفته تاکید و از ارسال دستورالعمل ها و روزشمار هفته ی ازدواج توسط وزرات ورزش و جوانان کشورخبر داد.
شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان استان بر الگوی پذیری سیره روش زندگی پیامبران و ائمه اطهار تاکید و از برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با حضور استاندار استان و معاونین و مدیران دستگاههای عضو این ستاد با محوریت برنامه های هفته ی ازدواج در این هفته ی خبر داد.
معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه بویراحمد خواستار برگزاری مراسمات و برنامه های فرهنگی این هفته توسط دستگاه های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شد و بر استفاده از ظرفیت های خیرین امر ازدواج و اصناف و تولید کنندگان استان در این هفته تاکید کرد.
وی ،از حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در برنامه های صدا و سیمای مرکز استان در تشریح برنامه های این هفته خبر و بیان داشت:اطلاع رسانی برنامه های این هفته از طریق پایگاه خبری اداره کل ،خبرگزاری برنا و فضای مجازی و سازمان های مردم نهاد استان انجام می شود.
شاکری ،از اجرای برنامه های مشاوره رایگان ویژه زوجین جوان توسط مراکز مشاوره این اداره کل بعنوان یکی دیگر از برنامه های هفته ی ازدواج و نشست تخصصی با محوریت ازدواج و حضور مدرسین امر ازدواج و آسیب های اجتماعی خبر داد.
در این جلسه دستورالعمل و روزشمار ارسالی از وزارت ورزش و جوانان مورد نقدو بررسی قرار گرفت و مقرر شد متناسب با روزشمار برنامه های فرهنگی و ورزشی اجرا شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو