خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اهدا تجهیزات ورزشی به کمپ ترک اعتیاد معتادین فرشتگان گچساران

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اهدا تجهیزات ورزشی به کمپ ترک اعتیاد معتادین فرشتگان گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اهدا تجهیزات ورزشی به کمپ ترک اعتیاد معتادین فرشتگان گچساران

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اهدا وسایل ورزشی توسط اداره کل و هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد به کمپ ترک اعتیاد معتادین بانوان فرشتگان گچساران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اهدا وسایل ورزشی توسط اداره کل و هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد به کمپ ترک اعتیاد معتادین بانوان فرشتگان گچساران خبر داد.
آرمـــان حاتـــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور صداقت مدیر کل امور بانوان استانداری ،رضایی دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،علوی مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان استان ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ، جمعی از مسئولین ستادی اداره کل ، روسای هیات های استانی ودر گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ، تجهیزات ورزشی به کمپ ترک اعتیاد معتادین بانوان فرشتگان گچساران اهد ا شد.
نادیا صداقت ،مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از حرکت فرهنگی و حمایت های علوی مدیر کل و رهامی رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد در اجرای این برنامه تقدیر و افزود:کمپ فرشتگان گچساران ،تنها کمپ ترک اعتیاد معتادین بانوان در استان می باشد .
رضایی ،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از نگاه ویژه کلانتری استاندار به حوزه بانوان و آسیب های اجتماعی در این حوزه خبر و از مشارکت مدیر کل و هیات ورزش های همگانی استان در این حرکت فرهنگی و خداپسندانه تقدیر کرد.
ناصر رضایی ،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از انعقاد تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان استان در استفاده معتادین از فضای ورزشی در استان خبر و طبق فرمایش مقام معظم رهبری ، ورزش را دروازه صدور معنویت و ارزشهای متعالی برشمرد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل امور بانوان استانداری و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،خواستار مشارکت کلیه دستگاههای اجرایی در ریشه کنی بلای خانمان سوز اعتیاد شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ،ارزش مادی این کمک ها را چهار میلیون تومان ذکر و از تلاش ها و حمایت های رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان در خرید این تجهیزات تقدیر کرد.
در این آئین یک دستگاه میز تنیس روی میز و تعدادی توپ فوتبال و والیبال و طناب برای کمپ ترک اعتیاد بانوان فرشتگان گچساران تحویل کبری محمدی مسئول کمپ فرشتگان ترک اعتیاد بانوان گچساران شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو