خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیأت قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد: سال ۹۸ سالی پر از موفقیت برای هیأت قایقرانی استان بود

رئیس هیأت قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد: سال ۹۸ سالی پر از موفقیت برای هیأت قایقرانی استان بود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 سال ۹۸ سالی پر از موفقیت برای هیأت قایقرانی استان بود

 

 

 

 

 

 

گنجی رئیس هیات قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت‌های این رشته در سال 98 گفت: برنامه‌های بسیار متنوعی در سال گذشته داشتیم و به نظرم اکنون هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد از فعال‌ترین هیات‌های قایقرانی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،گنجی رئیس هیات قایقرانی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت‌های این رشته در سال 98 گفت: برنامه‌های بسیار متنوعی در سال گذشته داشتیم و به نظرم اکنون هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد از فعال‌ترین هیات‌های قایقرانی کشور است.
سید احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی استان با بیان این خبر ، سال 98 را سال پرکاری برای هیات کهگیلویه و بویراحمد دانست و عنوان کرد:میزبانی اردوها و مسابقات مهمی را در سال گذشته برعهده داشتیم که با رضایت شرکت کنندگان و مسئولین فدراسیون قایقرانی همراه بود و به امید خدا این کار را در برنامه های پیش رو نیز ادامه خواهیم داد.
گنجی ،رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:در سال گذشته اولین مرحله کمپ گسترش اسلالوم را میزبانی کردیم ،2 مرحله اردوی تیم ملی کانوپولو آقایان، دوره مربیگری کانوپولو برای بانوان و آقایان، 7 مرحله اردوی اسلالوم پسران و 1 مرحله اردوی اسلالوم دختران را در استان برگزار کردیم و آمادگی داریم اردوهای پیش رو را نیز میزبانی کنیم.
رئیس هیات قایقرانی استان افزود: در کنار این برنامه ها ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم در آبهای آرام برای اولین بار در 2 بخش بانوان و آقایان رقم خورد که باعث افتخار هیات بود که در این رقابت ها قایقرانان استان موفق به کسب 4 مدال رنگارنگ شدند.
گنجی اظهار داشت: علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث خرید تجهیزات و هم اعزام‌ها به هیات قایقرانی کمک‌هاو همکاری زیادی داشتند، با همکاری علوی یک دستگاه ارگومتر شبیه‌ساز پاروزنی بالغ‌بر ۶۵ میلیون تومان خریداری شد تا در شرایطی که برف و هوا سرد است و ورزشکاران نمی‌توانند قایقرانی کنند با این دستگاه تمرین ‌کنند و نیاز به آب و قایق هم ندارند.
وی بیان داشت : از مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد که حامی اصلی و تاثیرگذار قایقرانی است و با مدیریت توانمند قایقرانی به موفقیت های چشمگیری رسیده تشکر ویژه دارم.
رئیس هیات قایقرانی استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص ظرفیت های موجود در استان کهکیلویه و بویراحمد ابراز داشت :در رشته های مختلف در استان پتانسیل هایی وجود دارد که بیشتر آن ها را شناسایی و فعال کردیم و باید از حمایت فدراسیون در این جهت قدردانی داشته باشم.رئیس فدراسیون شخصا در یاسوج حضور پیدا کردند و با مذاکراتی با استاندار داشتند زمینه ها را برای فعالیت بیشتر قایقرانی فراهم کردند.
وی بر رونق و توسعه ورزش و رشته قایقرانی در استان تاکید وگفت : ورزش قایقرانی جنبه تفریحی و توریستی دارد ، موجب جذب توریسم ورزشی از استان های همجوار می شود و باعث رونق اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد می شود.
گنجی در خصوص برنامه های پیش روی هیات نیز اظهار کرد: امیدارم بتوانیم روند رو به رشد هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد را در سال پیش رو ادامه دهیم و حداکثر استفاده را از پتانسیل موجود در قایقرانی استان داشته باشیم و با حمایت فدراسیون و اداره کل این رشته را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.
رئیس هیات قایقرانی استان در پایان در خصوص شرایط پیش آمده توسط شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: شرایط سختی است که البته برای همه مردم در سراسر جهان یکسان است. ما هم در قایقرانی استان تلاش می‌کنیم با رعایت توصیه‌های بهداشتی و حمایت از تمرینات خانگی ورزشکاران به تسریع بهبود شرایط در این برهه کمک کنیم تا با از بین رفتن ویروس کرونا برنامه‌هایمان را ادامه دهیم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو